Dostęp na ROK tylko za 79zł z Płatnościami powtarzalnymi BLIK
Subskrybuj i bądź na bieżąco!
Aktualizacja: 27.09.2018 21:00 Publikacja: 27.09.2018 21:00
Mariusz Poławski, wiceprezes Marvipolu .
Foto: materiały prasowe
Giełdowy Marvipol zawarł sojusz z InterContinental Hotels Group, której dwie marki będą firmować aparthotel dewelopera w Gdańsku. J.W. Construction otworzył drugi aparthotel pod marką Varsovia Apartments, której szefem i twarzą jest były bramkarz i celebryta Radosław Majdan. Atal nawiązał współpracę z Grupą INApartments, która będzie operatorem obiektu budowanego w Gdańsku. To wszystko informacje z września.
Do budowy aparthoteli i condohoteli (te pierwsze przypominają mieszkania z kuchnią, te drugie klasyczne pokoje hotelowe) bierze się coraz więcej inwestorów i deweloperów. To alternatywa wobec kupowania mieszkań na wynajem. Wystarczy nabyć lokal w aparthotelu, podpisać umowę z operatorem i można cieszyć się wpływami z najmu – często na gwarantowanym poziomie w określonym czasie.
MY Park, czeski inwestor i deweloper, kupuje od BHM Group sieć dziesięciu parków handlowych A-Centrum zlokalizow...
Jak zmienia się zdolność kredytowa przeciętnie zarabiających singli, bezdzietnych par i rodzin sprawdzają portal...
Korzystne otoczenie biznesowe, wykwalifikowana siła robocza i stosunkowo niskie koszty przyciągają do Katowic co...
Zmagający się z zadłużeniem belgijski deweloper spłacił krytyczną serię obligacji. W lipcu i wrześniu zapadają o...
Polski bank z wyróżnieniem w kategorii Metaverse. Międzynarodowe jury doceniło innowacyjną kampanię Pekao dla młodych klientów.
Klienci mają w czym wybierać. Rynek pierwotny oferuje mieszkania na różnym etapie zaawansowania budowy. Ceny nie...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas