Reklama
Rozwiń
Reklama

Zabytkowy dom słynnej pisarki Agathy Christie na sprzedaż

Winterbrook House w Oxfordshire, był domem pisarki Agathy Christie przez 40 lat. Powstały w nim takie książki jak "Śmierć na Nilu", "Ciało w bibliotece" czy "4.50 z Paddington".

Publikacja: 30.04.2021 05:00

ula

Dom był też prawdopodobnie inspiracja dla domu jednej z bohaterek jej powieści - panny Marple, Danemead Cottage. Agatha Chrisie mieszkała w Winterbrook House ze swoim drugim mężem, archeologiem Maxem Mallowanem od 1934 roku. Zmarła tam w 1976 roku w wieku 85 lat z przyczyn naturalnych.

Winterbrook Hose został wystawiony na sprzedaż przez agencje nieruchomości Savills za 2 mln 750 tys. funtów, czyli około 14,5 mln złotych.

Dodatkowe -10% na BLACK WEEK

Kup roczną subskrypcję w promocji Black Week - duet idealny i korzystaj podwójnie!

Zyskujesz:

- Roczny dostęp do The New York Times, w tym do: News, Games, Cooking, Audio, Wirecutter i The Athletic.

- RP.PL — rzetelne i obiektywne źródło najważniejszych informacji z Polski i świata z dodatkową weekendową porcją błyskotliwych tekstów magazynu PLUS MINUS.

Reklama
Nieruchomości
Polska przyciąga centra danych. Rośnie popyt na usługi chmurowe
Materiał Promocyjny
Twoja gwiazda bliżej niż myślisz — Mercedes Van ProCenter
Nieruchomości
Nowoczesne biura dla państwowych instytucji. Są konsolidacje
Nieruchomości
Spółdzielnie zbudują zasób dostępnych mieszkań?
Nieruchomości
Elewator we Wrocławiu wraca do gry. Powstaną mieszkania i lofty
Materiał Promocyjny
Cyberprzestępcy zwiększają skalę ataków na urządzenia końcowe – komputery i smartfony
Nieruchomości
Invesco Real Estate kupuje centrum logistyczne na Śląsku
Reklama
Reklama
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
Reklama
Reklama