Dom znajduje się w Tarzana, ekskluzywnej dzielnicy Los Angeles, w San Fernando Valley. Tarzana to dawne ranczo należące kiedyś do Edgara Rice?a Burroughsa, amerykańskiego pisarza, twórcy cykli książek o przygodach Tarzana.

Apartament z najładniejszym widokiem na Nowy Jork. Cena oszałamia

Aktorka wystawiła dom na sprzedaż z ceną 6,9 mln dolarów czyli ponad 26 mln złotych.

Kaley Cuoco kupiła dom w 2014 roku za 5,49 mln dolarów od Khloe Kardashian i Lamara Odoma. Od razu zrobiła w nim też remont, zmieniając wystrój wnętrz na jaśniejszy i nowocześniejszy.

Piętrowy dom, znajdujący się w osiedlu Mulholland Park, ma powierzchnię niemal 750 metrów kwadratowych i zbudowany został w stylu śródziemnomorskim. Ma imponujący, duży hol ze spiralnymi schodami i metalową poręczą a także sześc sypialni, osiem łazienek, oddzielną toaletę, duży salon z kominkiem i barem oraz huśtwką, jadalnię, nowoczesną kuchnię, biuro z biblioteka oraz pokój telewizyjny, a główna sypialnia ma własną, ogromną garderobę.

W ogrodzie jest taras do opalania i duży basen z jacuzzi, bar, letnia kuchnia z zadaszonym tarasem na którym można jeść posiłki.

Aktorka sprzedaje dom, ponieważ zamierza zamieszkać w nowym domu z nowym mężem Karlem Cookiem i założyć rodzinę.

Kaley Cuoco najbardziej znana jest z roli Penny w "Teorii Wielkiego podrywu", ale wcześniej grała w takich serialach jak "8 prostych zasad" i "Czarodziejki", a także filmach pełnometrażowych "Anonimowi autorzy", "The Penthouse" oraz "Polowanie na drużbów".