Już za 19 zł miesięcznie przez rok
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Aktualizacja: 27.09.2016 09:51 Publikacja: 25.09.2016 19:00
Foto: Metrohouse & Partnerzy
O rosnącej podaży mieszkań typu studio mówi Marcin Jańczuk, dyrektor z sieciowej agencji Metrohouse. – Takie lokale wpisują się doskonale w strategię deweloperów, którzy starają się budować kompaktowe mieszkania, dbając o wykorzystanie każdego metra powierzchni – wyjaśnia Jańczuk. – Studia znajdziemy więc wszędzie tam, gdzie rozwija się budownictwo deweloperskie, a więc na warszawskiej Białołęce, w Wilanowie, na Bielanach, na Woli. Nieco mniej lokali typu studio jest na osiedlach, gdzie dominuje budownictwo z wielkiej płyty.
Jak zmienia się świat i Polska. Jak wygląda nowa rzeczywistość polityczna po wyborach prezydenckich. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Czytaj, to co ważne.
Deweloper rozpoczyna budowę mieszkań na południowym wybrzeżu Hiszpanii. Startuje pierwszy etap inwestycji 360° b...
Aż 80 proc. firm deweloperskich nie przewiduje zmian cenników – wynika z najnowszego indeksu nastrojów deweloper...
Ci, którzy mają zdolność kredytową, przestają się zastanawiać nad zakupem mieszkania. Wybierają mniejsze lokale,...
Pod koniec roku miliony właścicieli domów i mieszkań dostaną informację z gminy o wysokości podatku od nieruchom...
W Polsce powstaje 599,5 tys. mkw. powierzchni handlowej. Ponad połowa zasili najmniejsze miejscowości – wynika z...
Wspiera edukację, lokalne społeczności oraz pracowników w ich trudnych życiowych momentach. Od 35 lat duński holding VKR – właściciel marek VELUX oraz spółek siostrzanych konsekwentnie pokazuje, że kapitał społeczny jest tak samo ważny jak kapitał finansowy.
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas