Reklama
Rozwiń

60 proc. Polaków uważa, że używanie elektronicznych papierosów powinno być dozwolone wszędzie

60 proc. Polaków uważa, że używanie elektronicznych papierosów powinno być dozwolone poza miejscami wyznaczonymi do palenia zwykłych papierosów.

Aktualizacja: 25.02.2016 07:19 Publikacja: 24.02.2016 21:00

60 proc. Polaków uważa, że używanie elektronicznych papierosów powinno być dozwolone wszędzie

Foto: 123RF

Takie wnioski płyną z badania sondażowni 3Dmarket, do którego dotarła „Rzeczpospolita". Zleciło je eSmoking Association, stowarzyszenie założone przez dystrybutorów i producentów e-papierosów (w tym firmę Chic, lidera krajowego rynku, przejętą niedawno przez British American Tobacco).

Z ankiety przeprowadzonej na próbie 1 tys. Polaków w wieku 18–65 lat wynika również, że 61 proc. z nas sądzi, iż przymuszanie użytkowników e-papierosów do korzystania z palarni razem z palaczami tradycyjnych papierosów i narażanie ich na wdychanie dymu jest złym pomysłem.

Już za 19 zł miesięcznie przez rok

Jak zmienia się Polska, Europa i Świat? Wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i historia w jednym miejscu i na wyciągnięcie ręki.

Subskrybuj i bądź na bieżąco!

Finanse
Listy zastawne: klucz do tańszych kredytów mieszkaniowych?
Materiał Promocyjny
25 lat działań na rzecz zrównoważonego rozwoju
Finanse
Otwarcie na dialog, czekanie na konkretne działania
Finanse
Putin gotowy na utratę zamrożonych aktywów. Już nie chce kupować boeingów
Finanse
Donald Trump wybiera nowego szefa Fed. Kandydat musi spełniać podstawowy warunek
Finanse
Holistyczne spojrzenie na inwestora