Tylko 19 zł miesięcznie przez cały rok.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Aktualizacja: 19.10.2015 22:00 Publikacja: 19.10.2015 22:00
Nikodem Bończa-Tomaszewski, szef Centralnego Ośrodka Informatyki
Foto: materiały prasowe
Dokument tożsamości z informacją biometryczną, ubezpieczeniem zdrowotnym i podpisem elektronicznym – plany MSW były ambitne. Jak się okazało, ministerstwo zaczęło budowę domu od dachu, a nie od fundamentów. Do stworzenia polskiej ID – karty niezbędne było zmodernizowanie kluczowych rejestrów danych o obywatelach. Karty jeszcze nie ma, ale udało się posprzątać stajnię Augiasza.
Bądź na bieżąco. Czytaj sprawdzone treści od Rzeczpospolitej. Polityka, wydarzenia, społeczeństwo, ekonomia i psychologia.
Treści, którym możesz zaufać.
Raport BloombergNEF ujawnia, że banki wciąż więcej inwestują w paliwa kopalne niż w czystą energię. USA i Chiny...
Indeks Nasdaq Biotechnology od kwietnia urósł o jedną czwartą. Natomiast na GPW branża nadal jest w niełasce. Na...
Do około 13 mln gospodarstw domowych w Polsce ma trafić broszura informująca, jak zachować się w razie zagrożeń,...
Donald Trump podpisał miliardowe porozumienia z Wielką Brytanią, Polska inwestuje rekordowe 4 mld zł w cyberbezp...
Roskosmos chwali się, że testuje już konkurenta Starlinka. I że system niskoorbitalnych satelitów pojawi się na...
Masz aktywną subskrypcję?
Zaloguj się lub wypróbuj za darmo
wydanie testowe.
nie masz konta w serwisie? Dołącz do nas