fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Aneta Gawrońska

Absolwent filologii polskiej, UMCS Lublin

Mieszkaniowe

Sprzedaż w dół, ale ceny w górę

Wartość polskiego rynku mieszkań premium przekroczyła 1,8 mld zł. Najdrożej jest w Warszawie, gdzie minimalna cena mkw. apartamentu to 26,4 tys. zł. W Łodzi na metr lokalu z...

Mieszkaniowe

Tanie M od prezydenta

Wszyscy kandydaci mówią o konieczności budowy tańszych mieszkań, także na wynajem

Przywrócenie programu „MdM”, wsparcie gminnego i spółdzielczego budownictwa, bony mieszkaniowe – to oferty kandydatów na prezydenta.

Komercyjne

Biuro bezpieczne jak dom

Olivia Business Centre  wprowadza rygorystyczne procedury bezpieczeństwa

Tylko świeże powietrze w klimatyzacji, ozonowanie pomieszczeń, filtry jak w sali operacyjnej, aplikacje oprowadzające po budynku. Tak się pracuje po nowemu.

Mieszkaniowe

Apartament jak dzieło sztuki

Najbardziej wartościowe aktywa trzymamy najdłużej – mówi Karolina Kaim, prezes spółki Tacit Investment, twórczyni HLSM, firmy oferującej nieruchomości premium i badającej ten...

Mieszkaniowe

Klient na peryferiach

Radosna IV  – osiedle w podpoznańskim  Zalasewie

Możliwość pracy zdalnej skłoni część klientów do zakupu tańszego mieszkania za miastem. Na obrzeża wyrzuci ich także malejąca zdolność kredytowa.

Komercyjne

Nowa normalność w biurowcach

CitySpace oferuje elastyczny wynajem powierzchni biurowych

Jedna duża siedziba czy biuro centralne i mniejsze satelickie siedziby albo abonament w coworkach? Elastyczność na rynku biur jeszcze nigdy nie była tak pożądana.

Felietony

Kiedy cena znów zacznie czynić cuda

Centra wyprzedażowe, które w ostatnich latach sporo zainwestowały w zmianę wizerunku, próbując kusić np. rozrywką, znów zaczynają przyciągać po prostu niższymi cenami.

Felietony

Koło ratunkowe dla najemców

Koronawirus bardzo szybko zainfekował rynek najmu. Rząd rzuca teraz temu sektorowi koło ratunkowe. Ma też pomysł na rozruszanie budownictwa czynszowego.

Komercyjne

Dobre biura będą zawsze potrzebne

The Warsaw HUB jest już wynajęty w ponad 80 proc.

Pracodawcy uczą się zarządzać zespołami zdalnie. Po pandemii część zadań możemy nadal wykonywać z domu, ale będzie to jedynie uzupełnienie tradycyjnego modelu. Na dobre biura...

Komercyjne

Akademik przy Grochowskiej

Grunt o powierzchni 2,2 tys. mkw. przy ul. Grochowskiej w Warszawie kupuje 6B47 Poland. Ma tam powstać akademik z częścią handlową i podziemnym garażem.

Biznes

Magazyny to dziś zielona wyspa?

Ideal Idea City Park – magazyn w końcowej fazie budowy  w Raszynie pod Warszawą

Rozpoczęte budowy magazynów nie są zagrożone. Na znaczeniu zyskują miejskie obiekty, dzięki którym towar dociera do klientów możliwie szybko.

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA