fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mikołaj Sokół

Znawca Formuły 1 i sportów motorowych

Sporty motorowe

Nowy samochód w 75 minut

Kajetan Kajetanowicz

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak po raz ostatni w tym sezonie walczą o punkty w mistrzostwach świata. W ten weekend rywalizacja toczy się w Katalonii, na mieszanych...

Sporty motorowe

Śliskie szutry Walii

Kajetan Kajetanowicz

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak na trudnych trasach Rajdu Walii będą bronić prowadzenia w WRC-2. To ich przedostatni występ w tegorocznych mistrzostwach świata.

Sporty motorowe

Kajetanowicz tym razem w skodzie

Kajetan Kajetanowicz rok temu w Rajdzie Sardynii był siódmy

Kajetan Kajetanowicz i Maciej Szczepaniak spędzą najbliższy weekend na odcinkach specjalnych Rajdu Sardynii. To trzeci w tym sezonie start polskiej załogi w mistrzostwach świata.

Sporty motorowe

Tankowce w basenie

Robert Kubica w Monako dwukrotnie stawał na podium

90 lat temu auta pierwszy raz pędziły ulicami Księstwa Monako. Zmieniła się technika i przepisy, ale magia nietypowego toru wciąż działa. W niedzielę w Monte Carlo kolejny wyścig.

Plus Minus

Niki Lauda. Do piekła i z powrotem

Mógł zostać biznesmenem lub utracjuszem trwoniącym odziedziczoną fortunę. Został jednak mistrzem wyścigów samochodowych. Zmarły we wtorek Niki Lauda przeszedł do legendy dzięki...

Wspomnienia

Niki Lauda. Szczery do bólu

Niki Lauda był mistrzem świata Formuły 1w latach 1975, 1977 i 1984

W wieku 70 lat zmarł Niki Lauda. Austriak, trzykrotny mistrz świata, stał się jedną z legend Formuły 1, nie tylko dzięki sukcesom na torze.

Formuła 1

Polskie Orły

Były kiedyś rajdowe syreny

Sobiesław Zasada

Kajetan Kajetanowicz jest ostatnim ogniwem polskiej rajdowej sztafety. Zaczynaliśmy skromnie, ale potem były i wyniki, i gwiazdorzy. Jak Sobiesław Zasada.

Polskie Orły

Rajdowy niezbędnik

Załogi samotnie pokonują odcinki, mierząc się ze stoperem – w odróżnieniu od wyścigów nie ma tu bezpośredniej walki na trasie. Na koniec liczy się suma czasów z odcinków plus...

Polskie Orły

Najlepsze danie na świecie

Kajetan Kajetanowicz: O eksplozji adrenaliny na starcie odcinka specjalnego, rajdach – sporcie brutalnym, czasem bezlitosnym, i o wyzwaniach w mistrzostwach świata.

Sporty motorowe

Przypadki Williamsa

Szefowa i jej kierowcy: Claire Williams w towarzystwie George’a Russella oraz Roberta Kubicy

Pod względem sukcesów przed Williamsem plasuje się tylko Ferrari, ale triumfy brytyjskiej ekipy pokryła gruba warstwa kurzu. Jak wyjść z kryzysu?

Sporty motorowe

Formuła 1: Gorycz Roberta Kubicy

Pod Barceloną dobiegły końca przygotowania do sezonu Formuły 1, który rusza za dwa tygodnie w Australii. Po ośmiu dniach jazd na katalońskim można powiedzieć jedno: Williams...

Korespondencja z Barcelony

Sporty motorowe

Duma czasem szkodzi

Bolid Williamsa podczas testów pod Barceloną – do poprawy jest bardzo dużo

We wtorek ruszyła druga i ostatnia tura zimowych testów. Robert Kubica spędzi za kierownicą środę i piątek. Liczy na owocną pracę po stratach z pierwszej tury.

Sporty motorowe

Williams ma dziś zacząć jazdy

Drugi dzień zimowych testów pod Barceloną ponownie przyniósł popis możliwości Ferrari. Czerwony samochód w rękach nowego nabytku ekipy, Charles’a Leclerca, wykręcił najlepszy...

Sporty motorowe

Coraz większe kłopoty Williamsa

Dziewięć zespołów rozpoczęło zimowe przygotowania do sezonu 2019. Tylko Williams nie zdążył na czas i samochód Roberta Kubicy będzie gotowy do jazdy najwcześniej w środę.

REKLAMA
Example Alt
eWydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA