fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Producent "Szklanej pułapki" sprzedaje posiadłość. Cena powala

materiały
Joel Silver, hollywoodzki producent takich hitów jak "Szklana pułapka, "Matrix" i "Zabójcza broń" postanowił sprzedać swoją nowoczesną megaposiadłość w Los Angeles.

Cena wywoławcza to 75 mln dolarów, czyli około 295 mln złotych. Zaledwie kilka dni temu Silver wystawił na sprzedaż inną swoją posiadłość w tym mieście - piękną współczesną willę stylizowaną na meksykańską hacjendę. Cena wywoławcza to 77 mln dolarów, czyli prawie 303 mln złotych.

Posiadłość jednego z najbardziej znanych producentów Hollywood, to prawdziwe nowoczesne dzieło sztuki architektonicznej. Ma powierzchnię niemal 1500 metrów kwadratowych, na których rozmieszczono: siedem sypialni, 10 łazienek, ogromny salon z wyjściem na taras, kuchnię, jadalnię, dwie duże garderoby, a także boisko do gry w hokeja, siłownię, sale kinową oraz piwnicę win. Dom jest nowoczesny, przeszklony i bardzo funkcjonalny.

W ogrodzie znajduje się duży basen, zajmujący jedną trzecią całego trawnika oraz piętrowy dom dla gości o powierzchni około 250 metrów kwadratowych, odseparowany od głównego budynku i wyposażony we własną kuchnię oraz salon a także dwie sypialnie i dwie łazienki.

Cała posiadłość ma powierzchnię ponad 4 tys. metrów kwadratowych.

Latem tego roku Jole Silver postanowił opuścić wytwórnię, której jest współzałożycielem - Silver Pictures i "założyć coś własnego". Po tym oświadczeniu producent wystawił na sprzedaż swoje dwie najcenniejsze nieruchomości. Według magazynu „Hollywood Reporter" Silver postanowił odejść po gwałtownym sporze z jednym z inwestorów - Darylem Katzem, który uznał, że Silver za dużo wydaje, a za mało zarabia.

Joel Silver jest też od niemal trzech lat uwikłany w proces z rodziną swojej asystentki. 28-letnia Carmel Musgrove utonęła latem 2015 roku na Bora Bora, gdzie razem z Silverem brała udział w weselu aktorskiej pary Jennifer Aniston i Justina Theroux. Rodzina kobiety twierdzi, że inny asystent producenta dał jej kokainę i alkohol, co przyczyniło się do tragicznego wypadku i śmierci Carmel. Rodzina kobiety uważa, że Silver jest współodpowiedzialny i pozwała go w procesie cywilnym.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA