Za granicą

Gwiazdor Hollywood sprzedaje dom jak z "Przeminęło z wiatrem"

materiały
Ben Affleck postanowił sprzedać swoją bajeczna posiadłość w Georgii. Dom wygląda jak żywcem wyjęty z "Przeminęło z wiatrem".

Posiadłość znajduje się w Savannah w stanie Georgia na wyspie Hampton Island. Ma powierzchnie ponad 350 tys. metrów kwadratowych i wystawiono ja na sprzedaż za 8,9 mln dolarów czyli za ponad 32 mln złotych.

Główny dom - o powierzchni ponad 550 metrów kwadratowych - został zbudowany w charakterystycznym dla południowych stanów stylu neo-greckim (Greek Revival). Do dyspozycji gości są cztery sypialnie, cztery łazienki i oddzielna toaleta, duża kuchnia, jadalnia, biblioteka i salon, a także taras.

 

Budynek zbudowany w latach 90. zeszłego wieku jest bardzo przestronny z niemal 5 metrowej wysokości pomieszczeniami, zabytkowymi kominkami i drewnianymi podłogami.

Na terenie posiadłości znajdują się jeszcze dwa dodatkowe budynki: dom gościnny oraz tzw. cottage czyli Oyster House, gdzie można przenocować do 20 osób.

Wyspa na której znajduje się dom zapewnia absolutna prywatność, można się na nią dostać tylko na zaproszenia mieszkańców.

Ben Affleck kupił posiadłość dość dawno temu w 2003 roku, kiedy jeszcze spotykał się z Jennifer Lopez. Zapłacił za nią 7,11 mln dolarów.

Źródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL