fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Gwiazda rocka sprzedaje uroczy motel w górach

materiały prasowe
Motel Lazy Meadow w górach Catskills jest na sprzedaż. Wraz z całym wyposażeniem i niesamowitymi meblami. Motel należy do gwiazdy rocka Kate Pierson.

Kate Pierson to jedna z założycieli grupy rockowej The B-52's. Grała i nagrywał także z Iggym Popem, m.in. piosenkę „Candy". A w 1991 roku zaśpiewała gościnnie w piosence „Shiny Happy People" zespołu R.E.M.

W sumie Pierson wraz z żoną Monika Coleman ma trzy motele Siny poza Lazy Meadow mają także Kate's Lazy Desert w Landers w Kalifornii oraz Kate's Lazy Cabin w Lake Hill w stanie Nowy Jork. Jednak uznały, że prowadzenie aż trzech jest dla nich zbyt wymagające i postanowiły sprzedać ten znajdujący się w miejscowości Mount Tremper w stanie Nowy Jork. Prowadzą go razem od 2004 roku.

Motel Lazy Meadow został wystawiony na sprzedaż za 2,2 mln dolarów, czyli około 8 mln złotych.

Posiadłość ma powierzchnię 6,5 akrów i znajduje się nad niewielką zatoczką nad rzeką Esopus Creek. Na jej terenie są trzy domy. Największy ma osiem sypialni i sześć łazienek, mniejszy ma trzy sypialnie i trzy łazienki a najmniejszy dwie sypialnie i dwie łazienki. W ogrodzi jest też basen dla gości.

Wcześniej było to raczej tymczasowe miejsce dla rybaków, którzy rozbijali tam namioty lub stawiali kampery i szli wędkować w pobliskiej rzece, która słynie z pstrągów. Po wyremontowaniu części usługowej i postawieniu domków motel stał się dość popularny nie tylko wśród wędkarzy.

Motel Lazy Meadow został urządzony w stylu lat 50. zeszłego wieku. Według Pierson najstarszy dom na terenie posiadłości został wybudowany właśnie w latach 50.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA