fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Apartament z najpiękniejszym widokiem we Florencji

materiały prasowe
To jeden z najlepiej położonych apartamentów w całej Florencji. Znajduje się przy samym Piazza del Duomo. I może być Twój już za 10 mln złotych.

Apartament został wystawiony na sprzedaż za 2,5 mln euro czyli niemal 11 mln złotych.

Trzy piętra czystego luksusu. I ten widok z okna

Okna apartamentu wychodzą prosto na Katedrę Santa Maria del Fiore - Duomo.

Apartament znajduje się na poddaszu średniowiecznego pałacu i ma dwie sypialnie, dwie łazienki, obszerny salon z aneksem kuchennym. Całe mieszkania ma powierzchnię około 90 metrów kwadratowych plus niespełna 20 metrową antresolę.

Jego wystrój mocno odbiega od średniowiecznego otoczenia i przypomina raczej styl lat 70. zeszłego wieku ze spiralnymi, seledynowymi schodami, pluszowymi wykładzinami i kolorowymi ścianami w kilku odcieniach zielonego oraz białego marmuru.

Do apartamentu można dostać się schodami lub windą. Apartament - według biura nieruchomości - potrzebuje jedynie nieco nowej farby na ścianach.

Florencka katedra Santa Maria del Fiore, Duomo, zwana przez Włochów Il Duomo, jest symbolem miasta. Jej budowa trwałą od średniowiecza do renesansu - ponad 200 lat. Charakterystyczna kopuła katedry jest znana na całym świecie. Jest symbolem Florencji i najbardziej rozpoznawalnym punktem orientacyjnym miasta, wyrastając ponad czerwone dachówki zabytkowego śródmieścia.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA