fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Monstrualna rezydencja w Bel Air na sprzedaż. Cena niebotyczna

924belair.com
To najbardziej luksusowa posiadłość w Kalifornii ma wszystko, absolutnie wszystko co tylko może sobie zamarzyć każdy miliarder.

Posiadłość jest na sprzedaż za 88 mln dolarów czyli około 336 mln złotych.

Trzykondygnacyjny dom o powierzchni mieszkalnej ponad 2300 metrów kwadratowych ma m.in. windę dla samochodów, lądowisko dla helikopterów. W garażu jest miejsce na sześć aut. A także ogromny taras na dachu, basen bez brzegów czyli tzw. infiniti pool o długości niemal 80 metrów, dużą i profesjonalną kuchnię z chłodnią zamiast zwykłej lodówki. Jest tez profesjonalna sala kinowa z najnowocześniejszym kinowym nagłośnieniem 4-D Dolby Atmos-Sound.

Zewnętrzne ściany domu są przeszklone i widać z nich panoramę całej okolicy a także widok na Los Angeles.

W piwnicy jest pomieszczenie do przechowywania wina na 3 tysiące butelek, a także humidor do przechowywania cygar z pokojem do palenia.

Jest też duże pomieszczenie rozrywkowe z barem, stolikiem do gry w pokera oraz stołem bilardowym, stołami z piłkarzykami i całą ścianą pojemników ze słodyczami, a także z wyjściem na duży taras i do basenu oraz do jacuzzi.

W sumie dom ma 17 sypialni, 15 łazienek oraz dwie kuchnie. Lokalna prasa twierdzi, że domu "o mało co" nie kupił Jeff Bezos.

Jest to jedna z najbardziej luksusowych i największych rezydencji w Bel Air, która słynie z luksusu i zbytków.

Pierwotnie dom wyceniano na 100 mln dolarów, chociaż w trakcie budowy deweloper liczył aż na astronomiczna sumę 150 mln.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA

WIDEO KOMENTARZ

REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA