fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Za granicą

Charlie Sheen sprzedał dom. Musiał go przecenić o 3 mln dolarów

materiały
Aktor Charlie Sheen wreszcie, po dwóch latach sprzedał swoją luksusową posiadłość w Beverly Hills. Musiał jednak mocno zejść z ceną.

Pierwotnie gwiazdor popularnego serialu "Dwóch i pół" chciał za posiadłości w stylu śródziemnomorskim 9,99 mln dolarów. Jednak po niemal dwóch latach ostatecznie obniżył cenę do 6,6 mln dolarów, czyli 25,5 mln złotych.

Aktor kupił posiadłość w 2006 roku za 7,2 miliona dolarów.

Dom z 1992 roku, który znajduje się w Mulholland Estates, ma powierzchnię około 830 metrów kwadratowych w tym siedem sypialni, siedem łazienek, duży salon z kominkiem, kuchnię, jadalnię na 10 osób, kino domowe z 16 miejscami, bar z pokojem bilardowym, siłownię oraz gabinet.

W ogrodzie jest basen oraz letni bar z grillem i maszyną do robienia lodów na tarasie obok basenu.

Posiadłość znajduje się w jednej z dzielnic Beverly Hills - Sherman Oaks. Po raz pierwszy Charlie Sheen usiłował ja sprzedać już w 2011 roku, po tym jak został wyrzucony z serialu "Dwóch i pół" po tym jak trafił na odwyk i pokłócił się z producentami serialu.

Sheen był kilka lat temu najlepiej opłacanym aktorem telewizyjnym, który za jeden odcinek serialu dostawał 1,8 mln dolarów.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA