fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

„Nieposkromiona”. Prezydent ginie pierwszy

materiały prasowe
Podczas gdy największy serialowy hit z gatunku political fiction wyprodukowany przez Netflixa, „House of Cards", przedstawia bezwzględną parę, która idzie do Białego Domu dosłownie po trupach, jego niepozorny młodszy serialowy krewny pt. „Nieposkromiona" obiera inną drogę.

Tutaj prezydent Meksyku ginie w pierwszym odcinku, a pierwsza dama Emilia Urquiza (meksykańska gwiazda Kate del Castillo) staje się główną podejrzaną. Bohaterka umyka z hotelu, w którym para po raz ostatni się kłóciła, i rozpoczyna walkę, by udowodnić swoją niewinność.

W pierwszym sezonie na jej drodze pojawiał się mieszkaniec szemranej dzielnicy Tepito, który nie mógł darować władzom Meksyku brutalnego rozprawienia się z grupami przestępczymi zajmującymi się handlem narkotykami i uwięzienia jego bliskich. Druga seria jeszcze bardziej szczegółowo kreśli czarne charaktery narkotykowego biznesu, który przenika do najbliższego otoczenia władzy i staje się zagrożeniem dla najbliższych Emilii Urquizy.

„Nieposkromiona" raczej nie odniesie takiego sukcesu jak wspomniane „House of Cards" ze względu na pewne niedoskonałości. Zaliczają się do nich nierówne aktorstwo, kiczowate sceny erotyczne czy schematyczne rozwiązania z filmów sensacyjnych, zgodnie z kt...

Źródło: Plus Minus
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA