Nie wiem, kiedy ruszy nowa strona, nie ja się tym zajmuję. Nie twierdzę, że nie jest to istotna sprawa, ale nie jest też niezbędna, bo mamy stronę na Facebooku i tam się komunikujemy - tłumaczył.

Marek Migalski odniósł sie też do informacji o przejściu Michała Kamińskiego do Platformy Obywatelskiej.

Jeśli taka będzie wola PO i Michała Kamińskiego, to nikt nie zapobiegnie temu procesowi, bo ludzie mają wolną wolę. Myśmy się umawiali na ciężką pracę dla PJN. Ci, którzy traktują politykę poważnie, to orzą - powiedział.

Ja nie zamierzam zasilać list partii, którą krytykuję. Uważam, że rząd PO premiera Donalda Tuska jest szkodliwy dla Polski. Ale krytykuję również Jarosława Kaczyńskiego za to, że jest nieudolny. Moim głównym przeciwnikiem jest PO, a nie PiS. Moja droga do PO jest o wiele dłuższa od tej, którą przebyłem od PiS

Europoseł ocenia realne poparcie społeczne dla PJN na 3-4 proc.

Taka partia jak PJN powinna się znaleźć w Sejmie, aby rozhermetyzować duopol PO i PiS, który jest szkodliwy dla Polski. W wyborach zakładam tylko scenariusz "A" - 5 czy 11 proc. Będziemy robić wszystko, aby to był wynik 11 proc.

Gratulujemy Migalskiemu optymizmu. Do dziś nie działa porządna, oficjalna strona internetowa partii. Notowania w sondażach są marne. Mówi się o kolejnych odejściach z partii. Co nas najbardziej rozbawiło, na pytanie o obecną sytuację PJN Migalski odpowiada:

Jest ciężko.

Pełna zgoda. Ale czy będzie lepiej? A może lepiej nie mówić?