Łukasz Majchrzyk

Semeniuk bije spokojnie i bez krzyku

Kamil Semeniuk w finale Ligi Mistrzów zdobył 27 punktów. Jego występ oczarował kibiców siatkówki, a ZAKSA Kędzierzyn-Koźle pokonała Itas Trentino i obroniła tytuł.

Finał siatkarskiej Ligi Mistrzów. Powtórka mile widziana

Podobnie jak rok temu, ZAKSA Kędzierzyn-Koźle zmierzy się w niedzielnym finale Ligi Mistrzów z włoskim Itasem Trentino.

Finał Energa Basket Ligi. Faworyta trudno wskazać

We wtorek zaczyna się finał Energa Basket Ligi, w którym zmierzą się Śląsk Wrocław i Legia Warszawa. Wśród kibiców odżyją wspomnienia dawnych sukcesów.

Sebastian Świderski: Jest gorąco, ale sobie poradzimy

Prezes Polskiego Związku Piłki Siatkowej Sebastian Świderski o mistrzostwach świata, pomocy dla Ukrainy i finale Ligi Mistrzów.

PlusLiga. Starzy znajomi zaczynają walkę o tytuł

Jastrzębski Węgiel i ZAKSA Kędzierzyn-Koźle znowu w finale. Faworyta wskazać jest trudno, chociaż w ekipie mistrzów Polski nie brakowało ostatnio zawirowań.

Pierwsze powołania nowego selekcjonera siatkarzy: Młodzi dostają swoją szansę

Selekcjoner męskiej reprezentacji Polski Nikola Grbić ogłosił wstępną listę kadrowiczów. Brakuje kilku nazwisk, do których kibice się przyzwyczaili.

Polska dostała mundial

Mistrzostwa świata odebrane Rosji po agresji na Ukrainę odbędą się w Polsce i Słowenii. Zainteresowani są też Włosi, ale oficjalnie się nie zgłosili.

Michał Winiarski: To okazja i wyzwanie

Były wybitny siatkarz Michał Winiarski o tym, jak został trenerem męskiej reprezentacji Niemiec.

„Sen o Warszawie” po ukraińsku

Dynamo Kijów pokonało grającą w rezerwowym składzie Legię 3:1. Najważniejsze w tym wszystkim był apel o pokój i pieniądze, które udało się zebrać dla poszkodowanych przez wojnę.

Mateusz Ponitka rozwiązał kontrakt z Zenitem Sankt Petersburg

Kapitan reprezentacji Polski w koszykówce jest już w Polsce. Na konferencji prasowej w Warszawie opowiedział o kulisach wyjazdu z Rosji. Odpowiedział też na krytykę ze strony Marcina Gortata.