fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Mateusz Pawlak

dziennikarz ekonomiczny, prowadzący portal MojaEmerytura.rp.pl

Koleje

Szybką koleją z Tajlandii do Chin

Chińczycy zbudują w Tajlandii kolej dużych prędkości. Linia połączy Bangkok z granicą Laosu i dalej z systemem szybkich pociągów Państwa Środka.

Praca

Praca zdalna najchętniej w negliżu

Osoby pracujące z domu najbardziej cenią to, że wykonują obowiązki w wygodnym ubraniu i nie muszą marnować czasu na dojazdy. Co dziesiąty pracownik wskazał, że lubi pracować w...

Ubezpieczenia

Link4 dołącza do systemu BLS

Bezpośrednia Likwidacja Szkód pozwala zlikwidować bez dodatkowych kosztów szkodę u swojego ubezpieczyciela, a nie w firmie, w której ubezpieczony był sprawca zdarzenia.

Biznes

SpaceX wystrzelił kolejne satelity

Firma nie zwalnia tempa. Konstelacja Starlink ma już prawie pół tysiąca urządzeń na orbicie i niebawem zacznie dostarczać Internet na całym globie.

Lotnictwo

Udany test samolotu na prąd

Mogąca pomieści 14 pasażerów Cessna eCaravan utrzymała się w powietrzu niemal pół godziny. To największy obecnie samolot z napędem elektrycznym.

Ubezpieczenia

PZU pomaga w walce z pandemią

Największy polski ubezpieczyciel przeznaczył już 10 mln zł na sprzęt dla szpitali, 200 samochodów dla służb medycznych oraz środki ochrony dla policji i pograniczników.

Forum w Davos

Davos otwiera głowy

Nieco ponad tydzień temu zakończyło się 50. Światowe Forum Ekonomiczne w Davos, które coraz mocniej skupia się na ekologii i walce ze zmianami klimatu.

REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA