Dorota Kołakowska

Futbol amerykański. Być jak Tom Brady

Ten 43-latek to jedna z największych gwiazd Ameryki. W niedzielę dziesiąty raz zagra o Super Bowl, ale po raz pierwszy w barwach Tampa Bay Buccaneers.

Maryna Gąsienica-Daniel: Chyba sama nie wierzyła

Dawno nie było w Polsce alpejki, która osiągałaby tak dobre wyniki w Pucharze Świata. „A jeszcze rok temu nie mogłam chodzić" – mówi Maryna Gąsienica-Daniel.

Katarzyna Wasick: Odkopany talent

Mieszkająca w Las Vegas polska pływaczka Katarzyna Wasick o wznowieniu kariery, olimpijskich planach i zawodowej lidze, w której osiąga świetne wyniki.

Vital Heynen: Izolacja? Najlepiej wychodzi mi gotowanie

Belgijski trener polskich siatkarzy Vital Heynen o tym, jak spędza kwarantannę, szkoleniowych planach na lato i przyszłorocznych igrzyskach w Tokio.

Niekończąca się historia

Konflikty w reprezentacji Polski kobiet to nic nowego. W ostatnich 15 latach burze takie jak teraz Jacek Nawrocki przeżywał prawie każdy selekcjoner.

To nie jest ciepła posadka

Trener drugoligowego Widzewa Marcin Kaczmarek przed środowym meczem z Legią w Pucharze Polski.

Sezon zapowiada się pysznie

Rusza PlusLiga. Pojawili się nowi trenerzy, zmieniły się składy. Kadrowicze prawie bez odpoczynku wracają na parkiety.

Jesteśmy pewni siebie – może nawet za bardzo

O optymizmie, oddawaniu władzy w ręce siatkarzy i poziomie mistrzostw Europy opowiada Vital Heynen, selekcjoner reprezentacji Polski.

Teraz Rosja i Argentyna

Polska pokonała Wybrzeże Kości Słoniowej 80:63 na koniec pierwszej fazy mistrzostw świata. W piątek mecz z Rosją i w niedzielę z Argentyną.