Marta Jeziorna

Czy koszty życia w Polsce są zbyt wysokie?

Koszty życia w Polsce są zbyt wysokie, by radzić sobie z nimi wyłącznie przy pomocy pensji?

Przez rosnące koszty życia mamy coraz więcej długów

Obecnie zobowiązania wobec pożyczkodawców i banków spłaca czterech na dziesięciu Polaków.

Koszty życia w europejskich stolicach

Firma Revolut, będąca alternatywą dla tradycyjnej bankowości, w ostatnich latach robi się coraz popularniejsza. Dzięki prostej w obsłudze i przede wszystkim bezpłatnej aplikacji, zawierającej wszystko czego potrzeba do zapanowania nad domowym budżetem, Revolut trafił do serc 2,8 miliona osób w Europie – w samej Polsce liczba ich klientów wynosi 200 tysięcy.

Jak wynająć stancję i nie dostać rozstroju nerwowego?

Na początku jesieni na rynku nieruchomości w dużych miastach zawsze panuje rozgardiasz, a ceny niebagatelnie skaczą w górę. Wszystko przez powracających studentów, którzy po wakacyjnej przerwie szukają dla siebie nowego lokum.

Crowdfunding w Polsce. O co w tym chodzi?

Crowdfunding to finansowanie społecznościowe projektu lub produktu. Nazwa wywodzi się od angielskiego słowa crowd – tłum, oraz funding – czyli fundować. Jak zdobyć pieniądze w ten sposób?

Sposoby na drogie studia w USA

Jak nie zbankrutować, studiując na najlepszych uczelniach USA. Sprawdzamy ile kosztują studia w stanach i skąd wziąć pieniądze na studia w Ameryce.

Jak dostać się na amerykańską uczelnię

Aplikowanie na amerykańskie uczelnie różni się nieco od tego, jakie znamy w Polsce.

Sposoby na drogie studia w USA

Jak nie zbankrutować, studiując na najlepszych uczelniach USA. Sprawdzamy ile kosztują studia w Stanach i skąd wziąć pieniądze na studia w Ameryce.