Agnieszka Łopatowska

Agnieszka Łopatowska

Dziennikarka z ponaddwudziestoletnim doświadczeniem i autorka książki „W Paryżu możesz być kim chcesz”. Swoją pracę uwielbia za możliwość rozmów z inspirującymi ludźmi. Mieszka we Francji. W wolnych chwilach bawi się w łowcę staroci i ratuje piękne przedmioty.

Atrakcyjna lekcja różnorodności. Janina Piwowarczyk o sposobie działania Żywych Bibliotek

Janina Piwowarczyk, jedna z koordynatorek sieci Żywa Biblioteka Polska, opowiada o pracy z żywymi książkami, czyli osobami reprezentującymi wykluczane grupy społeczne, z którymi można porozmawiać na każdy temat.

Zmarł Ryan O'Neal, znany z filmu „Love story”. Kto był miłością jego życia?

„W 1967 mój tata był już gwiazdą telewizyjną ‘Peyton Place’. To tam poznał moją mamę Leigh Taylor-Young, a około dziewięciu miesięcy później (plus minus randka lub dwie) urodziłem się ja” – tak wspomina ojca Patrick O'Neal w poście informującym o jego śmierci.

Polka na obczyźnie: Natalia Jaroszewska i jej wygrane życie na Cyprze

Mam w tej chwili w domu cudownych, prawie dorosłych ludzi, których uzbroiłam w miłość, pewność siebie i szacunek do drugiego człowieka. W Warszawie nie byłabym w stanie tak wychować dzieci – mówi Natalia Jaroszewska, projektantka mody, która od 11 lat mieszka na Cyprze.

Mariah Carey zdetronizowana. Nową królową świątecznych piosenek jest "Mała Pani Dynamit"

Już nie „All I Want For Chrismas is You”, a "Rockin' Around the Christmas Tree" jest najpopularniejszą piosenką świąteczną.

Maria de la Orden - hiszpańska Jackie Kennedy. Dlaczego warto ją znać?

Maria de la Orden miała zostać prawniczką, ale postanowiła działać w branży modowej. Dziś żona miliardera marzy o ubieraniu księżnej Kate.

Natalie Portman: Dzieci powinny się bawić, a nie pracować - nawet w Hollywood

Natalie Portman przekonuje, że dzieci nie powinny pracować w show-biznesie. Za dużo czyha tam na nie pułapek.

W Paryżu odbył się "ślub stulecia". Wartość atrakcji dla pary młodej i ich gości ocenia się na 59 milionów dolarów.

Mówi się, że rozmach tego ślubu zawstydziłby samą Marię Antoninę. W mediach społecznościowych pojawiły się relacje z pięciodniowych uroczystości zaślubin amerykańskiej pary - Madelaine Brockway i Jacoba LaGrone - w Paryżu.

Frances Sternhagen zmarła w wieku 93 lat. „Opadła kurtyna na bogate życie”

Była gwiazdą scen teatralnych, małego i dużego ekranu. Ostatnio bawiła widzów (i trochę przerażała) jako potworna teściowa Charlotte z serialu „Seks w wielkim mieście”.

Amal Clooney - gwiazda wśród prawniczek

Pochodząca z Libanu Amal Clooney, żona George'a Clooneya, opisywana jest jako „genialny umysł prawniczy”, który zajmuje się sprawami o prawdziwym znaczeniu międzynarodowym.

"The Crown". Seksowna sukienka, dzięki której Kate została księżną, "zagra" w najnowszych odcinkach serialu

Twórcy serialu „The Crown” pokazali kilka ujęć z drugiej części szóstego sezonu serialu opowiadającego o losach brytyjskiej rodziny królewskiej.