Robert Harasim

Dla tych, dla których Audi RS Q8 jest za wolne. Najmocniejszy model w dziejach Audi

Audi RS Q8 w wersji Performance ma 640 KM, co sprawia, że jest to najmocniejszy spalinowy samochód w dziejach firmy z czterema pierścieniami w logo. Oprócz tego, „zwykłe” RS Q8 także przeszło pewne zmiany.

Polska premiera BMW M5 równocześnie ze światową

Taka gratka rzadko się zdarza. Nowe BMW M5 odsłonięte zostało równocześnie w Goodwood na światowej premierze i w warszawskim hotelu Nobu podczas polskiej prezentacji.

Alpine A290: Nowa era w dziejach francuskiej marki

Alpine A290 to model, od którego zaczyna się nowa era w dziejach francuskiej marki. Powstał na bazie wyjątkowo urodziwego Renault 5 najnowszej generacji i osiąga 100 km/h w 6,4 s.

Nowy Bentley Continental GT Speed: Najpotężniejszy w dziejach

Nowy Bentley Continental GT Speed nie ma już silnika W12 i jest cięższy od poprzednika. Dzięki rekordowym parametrom hybrydy plug-in jest jednak szybszy niż wcześniejsza wersja, a do tego ma być jeszcze bardziej luksusowy.

Bugatti Tourbillon nawiązuje do luksusowych zegarków. V16, 1800 KM i 445 km/h

Bugatti Tourbillon, czyli następca Chirona i „wnuk” Veyrona jest pierwszą hybrydą w historii marki. Model stracił silnik W16, ale o downsizingu nie ma tu mowy.

Audi wprowadza do sprzedaży najmocniejszy samochód w swojej historii

Skoro spokrewnione technicznie z e-tronem GT Porsche Taycan niedawno przeszło lifting, teraz przyszła pora również na Audi. Do gamy dołączyła także wersja performance, która jest najmocniejszym seryjnym samochodem z czterema pierścieniami w logo.

Oto nowe BMW serii 1, które jest tańsze od swojego poprzednika

BMW serii 1 na rok 2024 otrzymało nowy kod modelowy, a zmian jest naprawdę dużo. Segment C jeszcze nie umiera, podobnie jak silniki spalinowe - nawet te wysokoprężne.

Mercedes-AMG PureSpeed Concept: Nawet Lewis Hamilton oniemiał z wrażenia

Czy to drogowy bolid F1? Blisko. Mercedes-AMG PureSpeed Concept nawiązuje do najlepszych tradycji wyścigowych marki. Czy trafi na rynek? Tak, ale…

Kia EV6 przeszła modernizację. Czy Tesla Model 3 ma się czego obawiać?

Kia EV6 jest pierwszym z elektrycznych modeli marki „nowej ery”. Teraz przechodzi odświeżenie i upodabnia się do większego EV9.

Z tymi modelami musimy się pożegnać. Koniec spalinowych „N-ek” Hyundaia

Słaby popyt, zmiana strategii, nowy koncept – przyczyny wycofania z oferty modeli samochodów są różne. Tu znajdziesz wszystkie wycofane w najbliższym czasie z produkcji modele aut.