Dział Sportowy

Klaudia Zwolińska bohaterką mistrzostw Europy. Teraz czas na igrzyska

Klaudia Zwolińska zdobyła dwa medale mistrzostw Europy w kajakarstwie górskim. Liderka reprezentacji Polski wygrała rywalizację w K-1 i była druga w kayak cross sprincie. Ta pierwsza kategoria jest konkurencją olimpijską.

Paweł Fajdek kontra Ethan Katzberg. To będzie rewanż za mistrzostwa świata

Paweł Fajdek zmierzy się z mistrzem świata Ethanem Katzbergiem w jednym z najciekawszych pojedynków 70. Memoriału Janusza Kusocińskiego, który 18 maja odbędzie się na Stadionie Śląskim w Chorzowie.

Rośnie kadra reprezentacji Polski na igrzyska w Paryżu. Cztery szanse na medale

Czworo reprezentantów Polski wystąpi w turnieju zapaśniczym na igrzyskach olimpijskich w Paryżu. Będą wśród nich: Anhelina Łysak, Wiktoria Chołuj, Zbigniew Baranowski oraz Arkadiusz Kułynycz.

Memoriał Janusza Kusocińskiego. Zlot gwiazd na Stadionie Śląskim

18 maja odbędzie się 70. Memoriał Janusza Kusocińskiego. Organizatorzy zadbali, aby tegoroczna edycja imprezy na Stadionie Śląskim była zlotem gwiazd.

Polacy już błyszczą w Lublanie. Klaudia Zwolińska wicemistrzynią Europy

Klaudia Zwolińska została wicemistrzynią Europy w kayak cross sprincie. To dla Polaków świetne otwarcie imprezy, która odbywa się w Lublanie.

Polska zagra z Hiszpanią. Znamy drabinkę i terminarz Billie Jean King Cup Finals

13 listopada Polki zagrają z Hiszpankami w pierwszej rundzie Billie Jean King Cup Finals. Udział w czwartej edycji imprezy weźmie dwanaście najlepszych drużyn narodowych świata.

Startują mistrzostwa Europy. Polacy liczą na medale

Medalowe nadzieje mają Polacy na starcie mistrzostw Europy w slalomie kajakowym, które organizuje Lublana. Udział w zawodach weźmie cała czołówka światowa.

Puchar Świata. Osiem medali Polaków, nadzieje na igrzyska rosną

Osiem medali - złoty, sześć srebrnych i brązowy - zdobyli kajakarze z Polski podczas zawodów Pucharu Świata w Segedynie. To dobry zwiastun przed igrzyskami olimpijskimi w Paryżu.

Radosław Wojtaszek wraca do formy. Arcymistrz najlepszy w Katowicach

Radosław Wojtaszek wygrał Puchar 100-lecia Śląskiego Związku Szachowego, a XI Festiwal Szachowy w Katowicach zgromadził ponad tysiąc wielbicieli królewskiej gry.

Święto szachów i hitowe transfery w Katowicach

Blisko tysiąc uczestników rywalizuje w turniejach XI Festiwalu Szachowego. Katowice na trzy dni stały się dzięki temu europejską stolicą królewskiej gry.