Dział Sportowy

Puchar Świata. Obiecujący początek, podium było blisko

Czwarte miejsce Diane Selliera to najlepszy wynik reprezentacji Polski podczas pierwszych w tym sezonie zawodów Pucharu Świata w short tracku. - Najlepsze dopiero przed nami - zapowiada Konrad Niedźwiedzki.

Ostatni akcent sezonu lekkoatletycznego organizuje Konrad Bukowiecki

Jurand Cup w Szczytnie będzie ostatnim odcinkiem tegorocznego sezonu lekkoatletycznego. Pomysłodawcą i organizatorem mityngu jest kulomiot Konrad Bukowiecki.

Rusza Puchar Świata. Polscy łyżwiarze z nadzieją na medale

Są nowe twarze, ale cele pozostają bez zmian. Reprezentacja Polski w short tracku zaczyna kolejny sezon, który zainauguruje Pucharem Świata w Montrealu. Plany są ambitne, choć tej zimy nie wystartuje Natalia Maliszewska.

Grupa Polsat Plus i sieć Plus sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Grupa Polsat Plus i należąca do niej sieć Plus będą co najmniej przez cztery lata sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOl) oraz Olimpijskiej Reprezentacji Polski.

Ponad 10 tysięcy uczestników "Biegnij Warszawo"

W 15. edycji "Biegnij Warszawo" uczestniczyło ponad 10 tys. osób - sześć tysięcy pobiegło na 10 km, a ponad cztery tys. pokonało 5-kilometrową trasę "Maszeruję-Kibicuję". Najszybsi byli Kamil Jastrzębski oraz Iwona Bernardelli.

Cukier krzepi. Krajowa Grupa Spożywcza sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego

Krajowa Grupa Spożywcza S.A. z marką Polski Cukier została Sponsorem Polskiego Komitetu Olimpijskiego (PKOl) i Olimpijskiej Reprezentacji Polski. Beneficjentami porozumienia będzie także pięć polskich związków sportowych.

Rosjanie znów złamali przepisy. Będą kolejne sankcje

Komitet Wykonawczy Światowej Agencji Antydopingowej (WADA) nałożył nowe sankcje na Rosjan. Tamtejsza agencja w najbliższym czasie nie wróci do międzynarodowego systemu.

Zbliża się piętnasta edycja "Biegnij Warszawo"

15. edycja „Biegnij Warszawo” - jednego z największych i najpopularniejszych w Polsce biegów masowych - odbędzie się 30 września wraz z imprezą "Maszeruję-Kibicuję". Miłośnicy biegania finiszować będą na Stadionie Miejskim Legii Warszawa.

Święto biegania w Zakopanem

"Biegowe 360 stopni - konferencja Zakopane 2023" to propozycja dla wszystkich, którzy kochają bieganie. Wydarzenie z udziałem znakomitych lekkoatletów odbędzie się 21 i 22 października w Centralnym Ośrodku Sportu (COS) w Zakopanem. Zapisy trwają.

Gala Ivanović i Yannick Theodor Alexandrescou wygrali Bohdan Tomaszewski Cup

Gala Ivanović i Yannick Theodor Alexandrescou triumfowali w 54. edycji Bohdan Tomaszewski Cup. Turniej odbył się na kortach KT Warszawianka. Debla dziewcząt wygrały Kornelia Krześniak (CKT Grodzisk Mazowiecki) i Anna Skorupska (PT Olimpia Poznań).