Materiały Partnera

Rekord 95 milionów w inwestycjach w rok – Pracownia Finansowa świętuje sukces i zdradza plany na 2023

Wśród słów roku, w których prym wiodą m.in. kryzys i inflacja, Pracownia Finansowa może dołożyć jeszcze jedno – rekord. Taki właśnie był dla firmy i jej Inwestorów 2022 rok. Przez ostatnie 12 miesięcy we współpracy z PF zainwestowano łącznie 95 milionów PLN w projekty grupy INWE. Tajniki sukcesu oraz plany na 2023 rok w inwestycjach w realną wartość zdradza prezes Tomasz Wiśniewski.

50-lecie STUDIO teatrgaleria: ten jubileusz będzie stać pod znakiem maratonów

STUDIO teatrgaleria, jedna z najważniejszych warszawskich scen teatralnych, świętuje 50.urodziny. Najbliższe miesiące będą obfitować w wydarzenia. Co przygotowano na jubileusz STUDIO?

20 lat dla Polski. Jubileusz Związku Województw RP

Rok 2022 jest dla Związku Województw RP rokiem szczególnym. Obchodzimy bowiem 20. rocznicę jego powstania. To okazja do podsumowań i patrzenia w przyszłość. Bo Związek jest potrzebny – członkowie zarządu nie mają wątpliwości. Jak mówi Olgierd Geblewicz, prezes zarządu ZWRP, regiony muszą być otwarte na szeroki dialog i współdziałanie.

Rekordowy TAT dzięki pomocy Unii Europejskiej

Trasa autobusowo-tramwajowa (TAT) do Nowego Dworu to największa inwestycja komunikacyjna Wrocławia od 1949 roku, kiedy to otwarto trasę tramwajową do Leśnicy. Gigantyczna inwestycja powstaje dzięki wielkiemu wsparciu Unii Europejskiej.

Ziarna to nie wszystko. To od technologii zależy to, jak smakuje twoja kawa

Ziarna najwyższej jakości? To podstawa, ale to nie wystarczy, by twoja poranna kawa za każdym razem była idealna. Na to, jaki smak ma twoja kawa, ma wpływ także technologia. Dzięki niej możesz być pewien, że zaczniesz dzień dokładnie tak, jak lubisz.