Nelly Kaminska

"Jak polecę na Zanzibar, to…". Wycieczka do wygrania w konkursie targów ITTF Warsaw

Organizatorzy targów turystycznych ITTF Warsaw, Grupa MTP i Polska Izba Turystyki, ogłosili konkurs, w którym można wygrać wczasy dla dwóch osób na Zanzibarze. Fundatorem nagrody jest biuro podróży Itaka.

Rego-Bis: Wprowadzamy loty z Rzeszowa do Czarnogóry i z Lublina do Chorwacji

Linia lotnicza Air Montenegro i biuro podróży Rego-Bis podwajają liczbę rejsów między Polską i Czarnogórą, dodając do letniego rozkładu loty z Rzeszowa do Podgoricy. Rego-Bis zaoferuje również we współpracy z Wizz Airem wyloty z Lublina do Splitu.

Lotnisko w Modlinie: Styczeń pod znakiem wzrostu w przewozach pasażerskich

W styczniu Mazowiecki Port Lotniczy Warszawa-Modlin obsłużył ponad 220 tysięcy pasażerów, osiągając lepsze wyniki niż w tym samym miesiącu w ostatnich latach.

Więcej gastronomii na lotnisku w Modlinie

Sklep 1Minute Smacznego! i dwie kawiarnie So Coffee w nowej odsłonie otworzyły się w ostatnich tygodniach na lotnisku w Modlinie.

IGHP: Rozczarowujący początek roku dla hotelarzy. Ferie nie poprawiły wyników

Pomimo ferii hotele wypoczynkowe i położone poza miastami odnotowały w styczniu gorsze wskaźniki operacyjne niż hotele biznesowe i miejskie - wynika z ankiety Izby Gospodarczej Hotelarstwa Polskiego. Satysfakcjonujący poziom obłożenia powyżej 50 procent uzyskał tylko co trzeci hotel biorący udział w badaniu.

Ruch na wrocławskim lotnisku nabiera tempa. W tym roku może paść rekord

Styczeń na wrocławskim lotnisku zakończył się dobrymi wynikami, a według prognoz wiosną ruch pasażerski jeszcze urośnie. Lotnisko zakłada, że w 2023 roku wyrówna najlepszy w historii wynik z 2019 roku.

Flix: Za nami najlepszy rok w historii firmy. Ten będzie jeszcze lepszy

W 2022 roku przychody Flixa wyniosły ponad 1,5 miliarda euro i były większe od tych z roku poprzedniego o 185 procent. Firma zapowiada dalszy wzrost w 2023 roku.

Ryanair: Planujemy powrót do Ukrainy. Zatrudniamy więc ukraińskich pilotów

Ryanair rekrutuje ukraińskich pilotów i personel pokładowy. Chce być gotowy do przywrócenia baz i wznowienia lotów z i do Ukrainy po zakończeniu wojny.

Wizz Air rośnie na Lotnisku Chopina. Na lato 4 miliony miejsc w 58 kierunkach

Wizz Air zapowiada zwiększenie częstotliwości lotów i uruchomienie nowych połączeń z Lotniska Chopina w Warszawie.

Katowice Airport: Wizz Air uruchamia u nas drugą trasę na Kaukaz

Od końca kwietnia Wizz Air latać będzie z Pyrzowic do Erywania. Katowice Airport będą jedynym portem regionalnym w Polsce oferującym loty do stolicy Armenii.