Filip Frydrykiewicz

Jak latać zdrowo? Na to pytanie odpowie międzynarodowa konferencja dla specjalistów

Profilaktyka i leczenie problemów zdrowotnych podróżnych będą tematem konferencji "Travel medicine conference", jaką 23 marca organizują w Warszawie Stowarzyszenie V4+ Airports Association i Okręgowa Izba Lekarska w Warszawie we współpracy z Przedsiębiorstwem Państwowym „Porty Lotnicze”.

Ryanair: Polecimy z Gdańska do Rzymu

Ryanair ogłosił otwarcie nowej trasy - z Gdańska do Rzymu.

Akademia Liderów: Szczypta kontrowersji i era TikToka w marketingu

Turystyczne kampanie reklamowe wcale nie muszą poprzestawać na pokazywaniu pięknych widoków. Mogą też wzbudzać kontrowersje. A reklam na TikToku, nie należy się bać, tylko wykorzystać potencjał drzemiący w ogromnych zasięgach tego medium społecznościowego - to konkluzje z cyklu szkoleń przygotowanych przez Forum Regionalnych Organizacji Turystycznych w ramach projektu Akademia Liderów.

Ryanair i Aeroitalia połączą Lublin z Mediolanem. Do wyboru sześć rejsów

Ryanair ogłosił nowe połączenie z Portu Lotniczego Lublin do Mediolanu na lotnisko w Bergamo. Inauguracja lotów ma nastąpić 26 marca. Dzień później ten sam kierunek zaczną obsługiwać samoloty włoskiego przewoźnika, linii lotniczej Aeroitalia.

Modlin - listopad kolejnym miesiącem wzrostu liczby obsłużonych pasażerów

W listopadzie z usług lotniska w Modlinie skorzystało 207,2 tysiąca pasażerów. W porównaniu z listopadem 2021 roku oznacza to 101,3 procent.

Udane lato hiszpańskiej turystyki. Brakuje tylko Azjatów

Ponad dwa razy więcej turystów zagranicznych odwiedziło w lipcu Hiszpanię w porównaniu z lipcem 2021. W sumie ich liczba była nieznacznie mniejsza niż przed pandemią — podał hiszpański urząd statystyczny INE, relacjonuje agencja Reutera.

Ruch w Modlinie prawie jak przed pandemią

W październiku z lotniska w Modlinie skorzystało ponad 217 tysięcy pasażerów, prawie cztery razy więcej niż w tym samym czasie 2020 roku i niewiele ponad 20 tysięcy mniej niż w 2019.