Filip Frydrykiewicz

Wizz Air połączy Leeds z pięcioma polskimi miastami

Wizz Air zapowiedział dzisiaj, że rozpocznie loty do Leeds-Bradford z Gdańska, Krakowa, Katowic, Wrocławia i Warszawy.

Obchody Światowego Dnia Turystyki pod znakiem przyszłości polskich uzdrowisk

Klienci uzdrowisk to też turyści, potrzebują atrakcji i możliwości aktywnego spędzania czasu. To kierunek, w którym powinny się rozwijać uzdrowiska – do takich wniosków doszli uczestnicy debaty zorganizowanej z okazji Światowego Dnia Turystyki w Supraślu.

Wiadomo już jak LOT będzie latać z Radomia. Do trzech stolic po trzy razy w tygodniu

LOT ujawnia więcej informacji na temat swoich planów na lotnisku w Radomiu. Uruchomił dziś sprzedaż biletów na połączenia do Paryża, Rzymu i Kopenhagi.

Grzegorz Baszczyński, Rainbow: Zapracowaliśmy sobie na tytuł "króla egzotyki"

Oferowanie podróży wynajętym samolotem na inny kontynent wiąże się dla touroperatora z dużym ryzykiem finansowym. Stać na to tylko najmocniejsze ekonomicznie firmy. Ale kiedy już się to uda, zarobek jest dużo większy niż ze zwykłych wczasów w Bułgarii, Grecji czy Turcji – mówi prezes biura podróży Rainbow Grzegorz Baszczyński.

Traveldata: Ceny październikowego wypoczynku nie przestają rosnąć

Największy był wzrost ceny wypoczynku w Turcji, o 269 złotych, znaczący w wypadku Wysp Kanaryjskich, Bułgarii i Grecji, odpowiednio wyniósł 99, 83 i 63 złote, a najmniejszy w odniesieniu do Egiptu - o 25 złotych – podaje Traveldata.

Skandynawskie biuro podróży Detur kasuje czartery. Klienci wyrzucani z hoteli

Mający już wcześniej kłopoty skandynawski Detur ogłosił nagle w sobotę, że anuluje wszystkie imprezy czarterowe do końca roku. W Turcji setki jego klientów ze Szwecji, Danii i Norwegii musiało opłacić sobie drugi raz noclegi, niektórzy zostali wyrzuceni z hoteli.

Sierpień najlepszym miesiącem w historii Modlina

W sierpniu z usług lotniska w Modlinie skorzystało 331,3 tysiąca pasażerów, czyli 109,3 procent wolumenu z sierpnia 2019 roku. To najlepszy wynik w dziesięcioletniej historii tego portu - informuje biuro prasowe lotniska.

Wizz Air – dwa nowe samoloty do bazy w Rzymie, jeden z Palermo do Mediolanu

Wizz Air zapowiedział umieszczenie dwóch dodatkowych samolotów w bazach na lotnisku Fiumicino w Rzymie i jednego na Malpensie w Mediolanie. Jednocześnie zabierze jedyną maszynę z Palermo na Sycylii.

Piotr Henicz: W trudnych czasach Itaka stawia na stabilny rozwój i wysoką jakość

O tym, dlaczego Itaka zdecydowała się zaproponować klientom wyloty z Radomia, jaki ma plan na Węgry, czy jest zadowolona z wyników mijającego sezonu i jaką ma wizję przyszłego roku opowiada w rozmowie z serwisem Turystyka.rp.pl wiceprezes tego biura podróży Piotr Henicz.

Wizz Air dopisuje do rozkładu lotów dwóch polskich lotnisk Londyn

Wizz Air rozpocznie 13 grudnia przeloty na trasie z Łodzi i z Bydgoszczy do Londynu Luton. Nowe połączenia będą odbywać się dwa razy w tygodniu, we wtorki i w soboty - informuje przewoźnik.