fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Olgierd Kwiatkowski

Kolarstwo i tenis to jego pasje

Kolarstwo

W Leeds potop przez sześć godzin

Mads Pedersen okazał się najbardziej odporny na deszcz i zimno

W strugach deszczu toczyła się walka o mistrzostwo świata w wyścigu ze startu wspólnego. Niespodziewanie tytuł zdobył Duńczyk Mads Pedersen. Żaden z Polaków nie ukończył wyścigu.

Kolarstwo

Kondukt żałobny

Dzień po tragedii, start kolejnego etapu

Śmierć Belga Bjorga Lambrechta na trasie Tour de Pologne to kolejny dowód, że kolarstwo staje się sportem coraz bardziej ekstremalnym.

Kolarstwo

Majka w kolarskim muzeum

Rafał Majka zaczął Giro od szóstego miejsca w jeździe indywidualnej na czas

Wyścig rozpoczął się w sobotę w Bolonii, zakończy 2 czerwca w Weronie. W roli lidera grupy Bora Hansgrohe jedzie Rafał Majka.

Kolarstwo

Włoch wjechał do Alei Gwiazd

Alberto Bettiol z nagrodą  za zwycięstwo

Rozpoczął się piękny kolarski tydzień. Wyścig we Flandrii wygrał Włoch Alberto Bettiol, a za tydzień Paryż – Roubaix. To imprezy z wielką historią i wyjątkowe sportowe wyzwanie.

Widziane z regionu

Szkoła mistrzów świata

Paweł Zatorski i Aleksander Śliwka – mistrzowie świata wychowani w Spale.

Sześciu zawodników z 14-osobowej reprezentacji Polski, która we wrześniu sięgnęła po mistrzostwo świata, to absolwenci SMS-u w Spale. O szkole opowiada jej wieloletni dyrektor...

Tenis

Zawsze szła pod prąd

Tenisowy świat zachwycał się nią, nawet gdy przegrywała. W Polsce nie wszyscy doceniali sukcesy, które odnosiła przez 13 lat kariery.

Sport

Doping: Oszuści zawsze się znajdą

Michał Rynkowski:  „W Polsce koszt jednej próbki to 260 zł, ale badania analityczne to dodatkowo 750 zł, jeżeli chcemy zrobić test na EPO, cena jest jeszcze wyższa. W 2018 roku zaplanowaliśmy pobrać 3900 próbek. Walka z dopingiem kosztuje nas około 8 mln zł rocznie”

Dyrektor Polskiej Agencji Antydopingowej Michał Rynkowski o Rosji, szarej strefie dopingu i nowych śledczych uprawnieniach organów kontrolujących.

Rozmowa "Rzeczpospolitej"

Piłka nożna

Thierry Henry, człowiek z rysą

Thierry Henry ma 41 lat, w reprezentacji Francji rozegrał 123 spotkania. Zdobył 51 goli.

Thierry Henry | Najlepszy strzelec reprezentacji Francji, gwiazdor Arsenalu Londyn i obywatel świata został trenerem AS Monaco. Jego koledzy z boiska Zinedine Zidane i Didier...

REKLAMA
Example Alt
eWydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA