Redakcja Sukces

Światowa premiera w Cannes: nowa produkcja BMW Films zatytułowana „The Calm”

Podczas tegorocznego festiwalu filmowego w Cannes swoją premierę zaprezentowała także firma BMW. O czym jest film „The Calm” z Pom Klementieff, Umą Thurman – i samochodem BMW i7 M70 xDrive – w rolach głównych?

The Icon: niezwykła premiera BMW. Tak wygląda przyszłość morskich podróży

Luksusowa łódź, która wyznacza technologiczne standardy dotyczące bezemisyjności na wodzie – oto The Icon. Najnowsza premiera BMW miała miejsce przy okazji festiwalu filmowego w Cannes.

„Kino na kołach” i elektromobilność: BMW partnerem festiwalu filmowego w Cannes

W tym roku, podobnie jak w 2022 roku, BMW jest partnerem Międzynarodowego Festiwalu Filmowego w Cannes. Do dyspozycji organizatorów postawiono ponad 200 samochodów elektrycznych, a także hybryd plug-in. Na jakie wygody mogą liczyć goście festiwalu?

Marc Jacobs Perfect Eau de Toilette: jak pięknie być sobą

Perfect – to słowo amerykański projektant Marc Jacobs wytatuował sobie na nadgarstku. To słowo stało się punktem wyjścia dla całej rodziny zapachów marki. Jak pachnie najnowszy produkt z tej gamy, woda toaletowa Marc Jacobs Perfect?

John Barker: Polacy zmieniają myślenie o żywieniu. Woda ma tu kluczowe znaczenie

Po ponad 30 latach aktywności jako inwestor, nabrałem przekonania, że woda to jeden z najistotniejszych zasobów, którymi dysponujemy na Ziemi – mówi John J. Barker, współtwórca przedsiębiorstwa, które na Roztoczu produkuje wodę mineralną Rodowita.

Muzeum Dom Rodziny Pileckich otwarte. Ukazuje w nowym świetle wielkiego bohatera

Dom Rodziny Pileckich – Muzeum poświęcone w Witoldowi Pileckiemu i jego żonie Marii – zostało otwarte. To nowy punkt na kulturalnej mapie Polski, znajdujący się w połowie drogi między Warszawą a Białymstokiem – w Ostrowi Mazowieckiej.

Jeff Koons, KAWS i znani polscy artyści. Takiej aukcji dawno nie było w Polsce

Prace współczesnych polskich artystów i unikatowe, obiekty kolekcjonerskie. Do tego słynne animacje oraz artystyczne bootlegi. Dobiega końca jedna z najbardziej wyjątkowych aukcji w Polsce. Można wylicytować prawdziwe rarytasy.

Jak zmniejszyć ilość odpadów plastikowych? Nowatorska technologia polskiej firmy

Plastik to wciąż ogromne zagrożenie dla środowiska. Polska firma Ecowipes opracowała technologię produkcji chusteczek nawilżanych, która pozwala eliminować ze środowiska setki ton plastiku rocznie, a także zmniejszyć ilość odpadów.

Philips Aquatrio serii 9000: innowacyjne sprzątanie na trzy sposoby

Wszechstronność – to dzisiaj słowo klucz. Sprzątanie na mokro czy odkurzanie na sucho? A może czyszczenie ręczne, przy pomocy niewielkiego, poręcznego odkurzacza bezprzewodowego? Prawidłowa odpowiedź brzmi: wszystko.

Klasyka przyszłości. Fame – nowy zapach od Paco Rabanne

Marka Paco Rabanne, podobnie jak jej twórca, słynny hiszpański projektant, nigdy nie tworzyła produktów zwyczajnych. Fame, najnowszy zapach od Paco Rabanne, to potwierdzenie, że unikatowość pozostaje znakiem rozpoznawczym tej marki.