Redakcja Sukces

John Barker: Polacy zmieniają myślenie o żywieniu. Woda ma tu kluczowe znaczenie

Po ponad 30 latach aktywności jako inwestor, nabrałem przekonania, że woda to jeden z najistotniejszych zasobów, którymi dysponujemy na Ziemi – mówi John J. Barker, współtwórca przedsiębiorstwa, które na Roztoczu produkuje wodę mineralną Rodowita.

Muzeum Dom Rodziny Pileckich otwarte. Ukazuje w nowym świetle wielkiego bohatera

Dom Rodziny Pileckich – Muzeum poświęcone w Witoldowi Pileckiemu i jego żonie Marii – zostało otwarte. To nowy punkt na kulturalnej mapie Polski, znajdujący się w połowie drogi między Warszawą a Białymstokiem – w Ostrowi Mazowieckiej.

Jeff Koons, KAWS i znani polscy artyści. Takiej aukcji dawno nie było w Polsce

Prace współczesnych polskich artystów i unikatowe, obiekty kolekcjonerskie. Do tego słynne animacje oraz artystyczne bootlegi. Dobiega końca jedna z najbardziej wyjątkowych aukcji w Polsce. Można wylicytować prawdziwe rarytasy.

Jak zmniejszyć ilość odpadów plastikowych? Nowatorska technologia polskiej firmy

Plastik to wciąż ogromne zagrożenie dla środowiska. Polska firma Ecowipes opracowała technologię produkcji chusteczek nawilżanych, która pozwala eliminować ze środowiska setki ton plastiku rocznie, a także zmniejszyć ilość odpadów.

Philips Aquatrio serii 9000: innowacyjne sprzątanie na trzy sposoby

Wszechstronność – to dzisiaj słowo klucz. Sprzątanie na mokro czy odkurzanie na sucho? A może czyszczenie ręczne, przy pomocy niewielkiego, poręcznego odkurzacza bezprzewodowego? Prawidłowa odpowiedź brzmi: wszystko.

Klasyka przyszłości. Fame – nowy zapach od Paco Rabanne

Marka Paco Rabanne, podobnie jak jej twórca, słynny hiszpański projektant, nigdy nie tworzyła produktów zwyczajnych. Fame, najnowszy zapach od Paco Rabanne, to potwierdzenie, że unikatowość pozostaje znakiem rozpoznawczym tej marki.

Skromny rewolucjonista mody. Japoński projektant Issey Miyake nie żyje

Uwielbiał tkaniny, zasłynął dzięki perfumom, nie bał się eksperymentować. Issey Miyake, jeden z najważniejszych projektantów XX wieku, zmarł na raka w wieku 84 lat.

Ryan Gosling i TAG Heuer Carrera: gwiazdy nowego hitu Netfliksa, „The Gray Man”

„Don't Crack Under Pressure”, hasło promocyjne zegarkowej marki TAG Heuer, pasuje idealnie do filmu „The Gray Man”, nowego filmu akcji, w którym zegarek TAG Heuer Carrera, na nadgarstku Ryana Goslinga, gra ważną rolę.

Certina DS PH500M STC: zegarek nurkowy, który powstał w słusznej sprawie

Najnowszy model Certiny, stworzony we współpracy z Sea Turtle Conservancy, amerykańską organizacją zajmującą się ochroną żółwi morskich, to zegarek nurkowy z przesłaniem.

Poznaliśmy zwycięzców tegorocznej edycji konkursu ,,Projekt Łazienki”

Dobiegł końca konkurs ,,Projekt Łazienki 2022” stworzony z myślą o studentach i architektach. Zadaniem uczestników było zaprojektowanie pawilonu dla Muzeum Pałacu Jana III Sobieskiego w Wilanowie, w którym miałaby znaleźć się toaleta publiczna.