Redakcja Sukces

Mistrzowie z całego świata: nowe kolekcje znanych jubilerów w ofercie W. KRUK

Złoto, kamienie szlachetne oraz starannie dobrani wybitni rzemieślnicy – W.KRUK przedstawia nowe kreacje słynnych jubilerów z Europy i Kanady.

Zachować najwspanialsze wspomnienia: jak wybrać idealne obrączki na ślub?

Piękny i trwały symbol miłości – tym właśnie są dobrze dobrane obrączki ślubne. Ważne jest też to, by były niepowtarzalne. Na co zwracać uwagę przy wyborze obrączek w salonie jubilerskim?

Ekologiczne pudełka i torebki: w Dniu Ziemi Apart wprowadza nowe opakowania

W Międzynarodowy Dzień Ziemi marka Apart ogłosiła wprowadzenie nowych opakowań. Klienci otrzymają swoje produkty w ekologicznych pudełkach i torebkach.

Paweł Jaskanis: „Nie chcemy być modni - chcemy być mądrzy”

Historią trzeba grać umiejętnie. Wszystko, co się dzieje w muzeum, wymaga rozwagi, wiedzy i dyskusji – mówi Paweł Jaskanis, dyrektor Muzeum Pałacu Króla Jana III w Wilanowie, juror reprezentujący instytucję - inwestora w 24. edycji konkursu KOŁO.

Wspiera go Jeff Bezos: słynny kucharz przyjechał do Polski. Mówił o nim Biden

Jose Andres, hiszpańsko–amerykański szef kuchni oraz wolontariusze prowadzonej przez niego organizacji charytatywnej „World Central Kitchen” przyjechali do Medyki, miasta na granicy Polski i Ukrainy do którego trafiają setki tysięcy uchodźców.

Wróciła moda na styl Y2K, powraca też kultowa polska marka Americanos

20 lat temu Americanos było ulubioną marką młodych ludzi. Po latach nieobecności na rynku polski Americanos wraca. To efekt obecnej fascynacji stylem Y2K, a więc modą z przełomu wieków.

Karolina Bielawska z tytułem Miss World. Polka najpiękniejsza na świecie

Karolina Bielawska, 22-letnia mieszkanka Łodzi, zdobyła tytuł najpiękniejszej kobiety na świecie. Jest drugą, po Anecie Kręglickiej, Polką, którą udało się zdobyć to wyróżnienie. Kim jest Karolina Bielawska?

Take Care: Marka Sprandi startuje z nową kampanią. W obsadzie same gwiazdy

W trudnych i niepewnych czasach czerpiemy siłę z wnętrza. Dzięki trosce o równowagę psychiczną możemy pomóc sobie i innym. Kampania „Take Care” marki Sprandi to zachęta do tego, by zaopiekować się swoimi bliskimi, ale też sobą.

Zamiast magazynów – punkty recepcyjne. Kazar wspiera centra pomocy uchodźcom

W Chełmie i Przemyślu powstały centra pomocy uchodźcom utworzone przez firmę Kazar. „Ten kryzys przejmuje nas szczególnie. Siedziba naszej firmy mieści się w Przemyślu, 10 kilometrów od przejścia w Medyce” – mówi Artur Kazienko, prezes firmy Kazar.

Wspiera go Jeff Bezos: słynny kucharz przyjechał do Polski. Gotuje dla uchodźców

Jose Andres, hiszpańsko–amerykański szef kuchni oraz wolontariusze prowadzonej przez niego organizacji charytatywnej „World Central Kitchen” przyjechali do Medyki, miasta na granicy Polski i Ukrainy do którego trafiają setki tysięcy uchodźców.