Redakcja Sukces

Dzień Czekolady: oto największa czekoladowa fontanna na świecie

W tym miejscu każdy dzień jest dniem czekolady. Muzeum firmowane przez szwajcarską firmę Lindt to jedna z wielu atrakcji Zurychu. Ozdobą muzeum jest fontanna czekoladowa – największa na świecie konstrukcja tego typu.

Bernard Arnault zbił majątek dzięki biznesowi w Polsce. Rzucił wyzwanie Szwedom

Bernard Arnault, francuski miliarder, nowy najbogatszy człowiek na świecie według magazynu „Forbes”, swoje bogactwo po części zawdzięcza również interesom prowadzonym od lat w Polsce – a właściwie dzięki jednemu biznesowi, za to niezwykle udanemu.

Polska ma pierwszego van Gogha. Jest oficjalne potwierdzenie

W polskich zbiorach od lat znajdował się obraz Vincenta van Gogha. Dzięki ekspertyzom można potwierdzić to oficjalnie. Dzieło będzie można niebawem oglądać na specjalnej wystawie.

„Różowa kolekcja” kaw premium: nowy projekt marki Caffè Vergnano

„Różowa kolekcja” kaw premium podawanych w charakterystycznych, różowych filiżankach – to nowy projekt znanego włoskiego producenta kawy, Caffè Vergnano. To zarazem część ważnego projektu społecznego, którego celem jest wsparcie dla kobiet pracujących na plantacjach kawy.

PRIMITIVO: gwiazdy na otwarciu nowej śródziemnomorskiej restauracji w Warszawie

13 marca przy ulicy Waliców 13 w Warszawie odbyło się uroczyste otwarcie nowego punktu na gastronomicznej mapie stolicy – PRIMITIVO Kuchnia i Wino. Wieczór który stał pod znakiem smaków z południa Europy, uświetniły gwiazdy show-biznesu.

Trussardi Le Vie di Milano Edizione Millesimata: marzenie o Mediolanie

Kolekcja trzech zapachów, która jest hołdem dla Mediolanu, słynnego włoskiego miasta, stolicy mody, dobrego smaku i elegancji.

AVA: marka kosmetyczna, która powstała z zamiłowania do natury

„AVA to nauka, natura i innowacje. Tradycja jest naszą siłą” – podkreśla Larysa Dysput-Goławska, Prezes, właściciel marki kosmetycznej AVA, która jako pierwszy producent kosmetyków w Polsce postawiła na ekologię i naturalne składniki.

Praca artysty z Torunia na ogrodzeniu Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage

Geometryczne kształty nawiązujące do przyszłej bryły budynku ozdobiły jedną z części ogrodzenia placu budowy Europejskiego Centrum Filmowego Camerimage. To praca Tomasza Cebo, toruńskiego artysty, wykonana na zamówienie firmy Erbud.

Three Cents wkracza do Polski. Nowa marka w portfolio Coca-Cola HBC Polska

Do polskich koktajlbarów, restauracji i hoteli wkraczają nowe produkty z portfolio firmy Coca-Cola HBC Polska. Rodzina napojów Three Cents to odpowiedź na nowe potrzeby nie tylko klientów, ale też barmanów.