Redakcja Sukces

Współpraca dwóch prestiżowych marek. Lexus partnerem 18. Konkursu Chopinowskiego

Lexus, japoński producent samochodów premium, wspiera Konkurs Chopinowski, jedno z najbardziej znanych na świecie polskich wydarzeń kulturalnych. Jak zaczęła się ta współpraca i jak przebiega?

„Allseasons” to polska superprodukcja o kitesurfingu. Gdzie obejrzeć ten film?

Pierwszy polski pełnometrażowy film o kitesurfingu pokazuje pełne spektrum tego sportu, prezentując wszystkie style i pory roku, w których można go uprawiać.

NYX Hotel Warsaw by Leonardo Hotels zmienia standardy uniformów

Od sneakersów do zadowolonych klientów – NYX Hotel Warsaw, jeden z najnowszych hoteli w Warszawie, wprowadził właśnie sporą zmianę dotyczącą tego, jak na co dzień prezentują się jego pracownicy.

Aleksandra Kozłowska: „pokazać innym świat widziany moimi oczami”

Aleksandra Kozłowska architektka z pracowni KWK Promes, trzy lata temu wygrała w konkursie KOŁO „Projekt Łazienki”. Dziś zasiada w gronie jego jurorów. W wywiadzie mówi o tym, 
co lubi w procesie projektowania oraz jak wygrana wpłynęła na jej ścieżkę zawodową.

„Nie chodzimy na skróty”. Wywiad z twórcami polskiej marki odzieżowej Bombshe

Stworzyli markę, która szyje we własnej szwalni w Polsce i współpracuje z polskimi producentami tkanin oraz dodatków. Od początku działali w zgodzie z własnymi przekonaniami – czyli etycznie. To jedna z tajemnic sukcesu marki Bombshe.

„Życie to droga”. Magda Mołek gwiazdą nowej kolekcji ambasadorskiej W. Kruk

Dla marki W. Kruk jesień zaczęła się od premiery kolekcji ambasadorskiej stworzonej we współpracy z Magdą Mołek. Składają się na nią biżuteria, ale też dodatki i akcesoria.

Certina DS PH200M 39MM: zegarek, który zaprojektowali internauci

Najnowsza wersja niezwykle popularnego modelu Certiny to ukłon w stronę miłośników tej marki – to oni zdecydowali o tym, jak będzie wyglądać nowy zegarek z rodziny DS PH200M.

Nowy zapach Paco Rabanne Phantom. Słynna marka znowu wyznacza trendy

Szokowały, zaskakiwały, inspirowały. Takie były i są projekty marki Paco Rabanne. W świecie mody Paco Rabanne był wizjonerem, który pokazywał, że najważniejsza jest kreatywność. Podobnie było i jest w świecie zapachów.

Marki modowe z Australii proszą rząd, by wpuścił Afgańczyków. Chcą dać im pracę

Największe australijskie firmy odzieżowe chcą zatrudniać uchodźców z Afganistanu, dlatego apelują do swojego rządu: wpuśćcie Afgańczyków, otoczymy ich opieką, wyszkolimy i damy im pracę.

Zara tworzy nową markę. Będzie sprzedawać elektronikę i biżuterię

Hiszpański koncern Inditex, potentat rynku odzieżowego, chce stworzyć nową markę na bazie Zary. W planach jest sprzedaż archiwalnych kolekcji ubrań, ale w ofercie ma też być biżuteria, okulary czy elektronika.