Miłosz Marek

Węgierska niewiadoma na drodze Lecha

Videoton znajduje się w największym kryzysie od lat. Mistrz Węgier tuż przed przyjazdem do Poznania na mecz ostatniej rundy eliminacyjnej Ligi Europejskiej zwolnił trenera i dyrektora sportowego.

Skorża bez paniki czeka na mecz pięciolecia

Przed piłkarzami mistrza Polski jedna przeszkoda na drodze do fazy grupowej Ligi Europejskiej. Ale Lech przed kluczowym dwumeczem zawodzi.

FC Basel nie pogardzi remisem w Poznaniu

- Remis nie będzie złym wynikiem. Wszystko zależy od przebiegu spotkania - mówi trener FC Basel.

Maciej Skorża nie boi się FC Basel

- Wiemy, jaką ten mecz jest dla nas szansą. Chcemy ją wykorzystać i wejść na wyższy poziom w hierarchii klubów - przekonuje trener Lecha Poznań.

Skorża: Nie gramy z FC Basel dla przygody

- Wierzę w awans po dwumeczu z FC Basel. Nie jedziemy do Szwajcarii tylko przeżyć przygodę – przekonuje Maciej Skorża po wyeliminowaniu FK Sarajewo.

Dżenan Uscuplić, trener FK Sarajewo: Potrafimy się podnosić

- W poprzednich latach pokazywaliśmy, że takie sytuacje można odwracać - przypomina kapitan FK Sarajewo, Ivan Tatomirović.

Skorża: Nie przesadzajmy z siłą FK Sajarewo

- Rywalowi należy się szacunek, ale nie przeceniajmy jego siły - przekonuje trener Lecha Poznań.

Wiceprezes Lecha: Nie jesteśmy na straconej pozycji

- Może taki rywal okaże się lepszy niż rywal zza wschodniej granicy? Na pewno trafiliśmy na najtrudniejszego rywala w III rundzie - komentuje Piotr Rutkowski, wiceprezes Lecha Poznań.

Polacy wracają do piekła

Kluczowe mecze dla losów polskich siatkarzy w Lidze Światowej zostaną rozegrane w Iranie - siatkarskiej krainie paradoksu.

Droga do odkupienia wiedzie przez Sarajewo

Klęski Lecha Poznań w europejskich pucharach na długo zapadną w pamięć kibiców. Początek zamazania win ma nastąpić w Sarajewie w II rundzie eliminacji Ligi Mistrzów.