Hanna Wawrowska

Hanna Wawrowska

Autorka i szefowa „Rzeczpospolitej" Życia Regionów, dyrektorka „Polish Bicycle Summit".

Jakiej strategii rowerowej potrzebuje Polska? Sonda „Życia Regionów”

Promocja roweru jako najbardziej zrównoważonego i przyjaznego dla środowiska środka transportu i rekreacji jest misją „Rzeczpospolitej” jako najbardziej opiniotwórczego dziennika w Polsce.

„Rowerem przez Polskę”: Akcja społeczna „Życia Regionów”

Nie chodzi tylko o sposób i styl spędzania czasu, ani oszczędzanie na benzynie. Dziś korzystanie z roweru to dowód troski oraz odpowiedzialności za nasze zdrowie, nasze miasta i przyrodę wokół nas. Na tych aspektach skupi się nasza akcja

Jeżdżę rowerem, bo...

Rozmówcy "Życia Regionów" tłumaczą, dlaczego chętnie korzystają z dwóch kółek.

Podcast „Mówią Prezydenci”. Rozmowy o samorządzie

„Rzeczpospolitej” zawsze były bliskie sprawy samorządów. Od 16 lat redakcja ocenia dokonania władz lokalnych w Polsce, wyłaniając w „Rankingu Samorządów” najlepsze lokalne inicjatywy. Kwestie samorządów od 6 lat poruszamy też na łamach „Życia Regionów” i w serwisie regiony.rp.pl. Teraz czas na nowy format – podcasty.

Twórcy i placówki artystyczne wzmacniają nas jak szczepionka

Kultura wytwarza pośrednio 10 proc. PKB Unii Europejskiej. Nasze samorządy wydają na kulturę dwa razy tyle co MKiDN.

Wspieramy rozwój samorządu

Od pięciu lat na łamach „Rzeczpospolitej Życie Regionów” oraz w serwisie regiony.rp.pl jesteśmy blisko Państwa, pokazując rozwój Polski lokalnej, cały czas wspierając idee i rozwój samorządu terytorialnego.

Gra o bezpieczny rozwój samorządów

Szanowni Państwo, za nami IV Europejski Kongres Samorządów. W Krakowie po raz kolejny rozmawialiśmy o przyszłości polskich.

Gra o bezpieczny rozwój samorządów

Szanowni Państwo, za nami IV Europejski Kongres Samorządów. W Krakowie po raz kolejny rozmawialiśmy o przyszłości polskich.

Życie Regionów w nowej odsłonie

Od prawie trzech lat na łamach „Rzeczpospolitej Życia Regionów" oraz w serwisie rp.pl, tak jak obiecywaliśmy – jesteśmy blisko Państwa, pokazując rozwój Polski lokalnej cały czas, wspierając rozwój samorządu terytorialnego.

Cała Polska w jednym miejscu

Od dziś jesteśmy z Państwem już w całej Polsce! Na ten moment czekałam z zespołem „Życia Regionów" prawie dwa lata, dokładnie rok i 10 miesięcy. W ten sposób już bez białych plam możemy realizować ideę, która przyświeca temu projektowi – chcemy przybliżać Państwu na łamach ogólnopolskiego dziennika to, co dzieje się w kraju, pokazywać, jak niezwykle interesujące, kreatywne i inspirujące rzeczy dzieją się poza Warszawą.