Albert Warner

Hipersamochód Mercedes AMG One doszczętnie spłonął. Był wart ponad 10 mln zł

Mercedes-AMG One, hipersamochód z technologią Formuły 1 to projekt, który był tak skomplikowany, że opóźnienie produkcji sięgnęło trzech lat. Teraz pierwsi klienci otrzymują swoje egzemplarze, ale jak widać niektórzy na swoje będą musieli poczekać nieco dłużej.

Iron Man chce budować elektryczne samochody

W nowym programie „Downey's Dream Cars” Robert Downey Jr. przekształci kilka klasycznych samochodów ze swojej kolekcji w pojazdy hybrydowe i elektryczne. Pierwszy sezon został już nakręcony.

Tak wygląda pierwsza reklama w historii Tesli

Od ponad 15 lat Tesla nigdy nie wydawała pieniędzy na reklamę. Teraz to się zmienia – ma to między innymi związek z inną działalnością biznesową szefa Tesli, Elona Muska.

Ferrari kusi Hamiltona. 50 mln dolarów za sezon

Ferrari nadal liczy, że przekona Lewisa Hamiltona do transferu. Włoska firma chce zaoferować mistrzowi świata podstawową pensję na poziomie 50 mln dolarów. Z Hamiltonem negocjacje prowadzi sam prezydent firmy - John Elkann.

Co dalej z Zakopianką? GDDKiA szuka rozwiązania

Póki co nie osiągnięto kompromisu i nie wyznaczono przebiegu drogi ekspresowej S7 na odcinku Kraków - Myślenice. Teraz GDDKiA w Krakowie ogłosiła przetarg na przygotowanie studium techniczno-ekonomiczno-środowiskowego. Wyłoniony wykonawca będzie musiał przygotować kilka wariantów przebiegu tej trasy.

Wojewoda mazowiecki nie wprowadzi zakazu dla starych diesli na Mazowszu

Tobiasz Bocheński, wojewoda mazowiecki nie chce wprowadzić zakazu dla samochodów ze starymi dieslami na Mazowszu. Jego zdaniem taki zakaz dyskryminuje ekonomicznie i wyklucza części obywateli.

Rusza kolejny odcinkowy pomiar prędkości. Tym razem na trasie na S7

Urządzenia odcinkowego pomiaru prędkości na obwodnicy Białobrzegów na trasie S-7 już są zamontowane. Właśnie ruszyły testy urządzenia, a wiążące pomiary prędkości mają się rozpocząć na przełomie maja i czerwca.

Lancia wraca. Będzie 40 nowych salonów, póki co ani jednego w Polsce

Lancia nie tylko zapowiada nowe modele aut, ale zaczyna również budować na nowo swoją infrastrukturę w Europie. Na początek ma być 40 salonów w sześciu państwach Starego Kontynentu.

W wakacje 2024 r. nie pojedziemy nowym odcinkiem Zakopianki

Zakopianka doczekała się kolejnego przesunięcie terminu otwarcia. Już teraz jest pewne, że za rok trasa nadal nie będzie gotowa. Termin otwarcie został właśnie przesunięty. Chodzi o odcinek trasy z Rdzawki do Nowego Targu.

Czy Elon Musk po Twitterze wycofa się również z kierowania Teslą?

W Twitterze Elon Musk ogłasza przejście na emeryturę i usunięcie się do drugiego rzędu. Teraz pojawiły się spekulacje, że wycofa się również z kierowania Teslą. Padają nawet konkretne nazwiska kto mógłby być jego następcą.