Albert Warner

Nad Morskie Oko kursuje już elektryczny autobus. To ma ograniczyć liczbę konnych zaprzęgów

Ruszyły testy elektrycznego autobusu na drodze z Palenicy Białczańskiej nad Morskie Oko. Bus w fazie testów został wypożyczony na okres dwóch tygodni.

Chiny rozważają wprowadzenie cła na samochody z UE i USA

To reakcja na unijne i amerykańskie cła na elektryki. USA wprowadza wysokie cła na chińskie samochody elektryczne, a Unia Europejska planuje wprowadzenie podobnej opłaty od już latem tego roku.

Ile można zarobić pracując w Mercedesie? Znamy listę płac od członka zarządu do stażysty

Mercedes-Benz to jeden z najpopularniejszych pracodawców w Niemczech. Ile tak naprawdę można zarobić pracując u tego producenta samochodów? Znamy wielkość wynagrodzeń na różnych stanowiskach.

Kolejny zgrzyt koncernu Stellantis z włoskim prawem. Skonfiskowane 134 Fiaty

Włoska policja finansowa skonfiskowała w porcie w Livorno, który jest największym włoskim portem handlowo turystycznym 134 egzemplarze elektrycznych modeli Fiata Topolino.

Kolejny pożar. Płonie złomowiska samochodów. Na miejscu 30 zastępów straży pożarnej

W sobotę rano w miejscowości Tomaszowo koło Żagania (woj. lubuskie) doszło do pożaru złomowiska samochodowego. Na miejscu z ogniem walczy 30 zastępów straży pożarnej.

Coraz więcej marek motoryzacyjnych wycofuje się ze swoich elektrycznych strategii

Firmy samochodowe zastanawiają się nad swoimi pierwotnymi strategiami, które wykluczały modele z silnikami spalinowymi, a promowały auta elektryczne. W ostatnich tygodniach kilkanaście marek zmieniło swój punkt widzenia.

Pierwsze zdjęcia nowego modelu Skody. To następca popularnego Karoqa

Skoda chce wstrząsnąć rynkiem samochodów elektrycznych za pomocą młodszego brata Enyaqa. Czesi pokazali już kompaktowego SUV-a o nazwie Erloq w formie rzeźby, a teraz pojawił się pierwszy mroczny zwiastun w formie zdjęcia.

Ford Mustang w nowych wersjach. Planowane czterodrzwiowe coupe i model offroad

Ford myśli o przyszłości Mustanga i widzi potencjał dla nowych wariantów, w tym czterodrzwiowego coupe czy terenowego, wyżej zawieszonego samochodu sportowego.

Następna generacja Mazdy CX-5 będzie miała napęd hybrydowy

Mazda przygotowuje się do wprowadzenia trzeciej generacji CX-5. Teraz pojawiły się pierwsze sygnały jakiego napędu można się spodziewać w nowej generacji rynkowego hitu Mazdy.

Kolejny odcinek autostrady A2 na ukończeniu. Trasa przetnie Polskę ze wschodu na zachód

Dwa odcinki autostrady A2 między Kałuszynem a Siedlcami są niemal gotowe. GDDKiA obiecuje, że nowa droga będzie oddana do użytku jeszcze w tym roku.