Tomasz Burnett

Lexus oparł się pandemii

Nigdy dotąd Lexus nie miał tak mocnej pozycji w Europie, a tym bardziej w Polsce. Marka na Starym Kontynencie zwiększyła udział w rynku marek premium do najwyższego w historii Lexusa poziomu 2,3  proc.

Seat Leon zdobył tytuł AutoBest 2021

Nowy Seat Leon wyborem jurorów międzynarodowego konkursu AutoBest został najlepszym samochodem w cenie do 20 tys. euro. Z łączną liczbą 12,685 punktów, Leon zajął pierwsze wyprzedzając jedynie o 532 punkty Skodę Octavię. Trzecie miejsce na podium przypadło Peugeotowi 2008 (11 636 pkt).

Przełomowe osiągnięcia w motoryzacji w roku 2020 wg AutoBest

Jury międzynarodowego konkursu AutoBest poza wyborem najlepszych samochodów przyznaje nagrody firmom i osobowościom branży motoryzacyjnej za przełomowe osiągnięcia w roku 2020.

7 najlepszych samochodów roku 2021 według AutoBest

Nowy Citroen C4, Dacia Sandero, Honda Jazz, Peugeot 2008, Seat Leon, Skoda Octavia, Toyota Yaris znalazły się na liście finalistów europejskiego konkursu AutoBest na najlepszy samochód roku 2021.

Lexus sprzedał milion samochodów w Europie

Wysoka jakość i niezawodność konstrukcji, nienaganna jakość obsługi, wyprzedzające czasy konstrukcje hybrydowych napędów oraz futurystyczna stylizacja to filary długofalowej strategii, która dziś ułatwia walkę rynkową i przynosi korzyści Lexusowi.

Goodyear powraca do motosportu

Goodyear triumfalnie powrócił do motosportu startując w najbardziej prestiżowym wyścigu długodystansowym na świecie. Dwa zespoły z samochodami wyposażonymi w opony tej marki stanęły na podium w tegorocznym 24-godzinnym wyścigu Le Mans, a nad europejskimi zawodami po 80 latach znów pojawił się zwycięski sterowiec Goodyear Blimp.