Adam Burakowski

Fink zagrał w studiu im. Osieckiej

Fink zaśpiewał w studiu im. Agnieszki Osieckiej - brytyjski artysta z zespołem promuje swój nowy album "Resurgam". Koncert zostanie wyemitowany w programie "Lista osobista" 16 września o godzi 21:05 w Programie III Polskiego Radia.

Koncert Edyty Bartosiewicz w Trójce

Edyta Bartosiewicz wystąpiła na specjalnym koncercie związanym z 55. urodzinami Programu Trzeciego Polskiego Radia. Artystka zagrała w akustycznym trio z Romualdem Kunikowskim i Maciejem Gładyszem. Po koncercie były podziękowania i kwiaty od dyrektora Trójki Adama Hlebowicza oraz, obecnej na widowni, Lory Szafran. Po koncercie radiowcy, muzycy i goście spotkali się przy urodzinowym torcie.

Muzycy Voo Voo zaprosili na próbę otwartą

4 marca w Muzycznym Studiu im. Agnieszki Osieckiej, w ramach audycji "Lista osobista" Piotra Metza, kierownika redakcji muzycznej Trójki, odbył się koncert zespołu Voo Voo. Występ miał charakter otwartej próby utworów tworzących płytę "7", która ukaże się 7 marca.

Fisz Emade Tworzywo w Palladium

Trwająca trasa koncertowa braci Waglewskich z grupą Fisz Emade Tworzywo promuje wydany w tym roku album "Drony". Warszawski koncert, który odbył się 2 grudnia, po brzegi wypełnił klub Palladium. Koncert rozpoczął się od utworu "Samochody", ale można było usłyszeć także starsze piosenki, jak "Polepiony" czy "Pył" z poprzedniego albumu "Mamut".

Bałdych wystąpił w radiowej Trójce

W Studio imienia Agnieszki Osieckiej w radiowej Trójce wystąpił Adam Bałdych z towarzyszeniem trio norweskiego pianisty Helge Liena. Na występ złożyły się utwory wydane na albumie "Bridges".

Rebeka w klubie Niebo

W warszawskim Niebie zagrał poznański duet Rebeka. W kameralnej atmosferze można było usłyszeć utwory z wydanej na początku tego roku płyty Davos, ale także z poprzednich albumów, jak otwierające koncert "Unconscious".

Kaliber 44 - zdjęcia z koncertu w Progresji

Koncertem w warszawskiej Progresji Kaliber 44 przypomniał, że od wydania albumu "Księga Tajemnicza. Prolog" minęło 20 lat. Na scenie gośćmi Joki i Abradaba byli między innymi Rahim i Sot. Za wizualizacje odpowiadał VJ Jaroz, a kolejne utwory przeplecione były historią zespołu i początków polskiego rapu.

Zespół Raz Dwa Trzy zagrał w Progresji

W warszawskiej Progresji wystąpiła grupa Raz, Dwa, Trzy. Trasą zespół świętuje 25-lecie swojej działalności - ich debiutancki album "Jestem Polakiem" ukazał się w 1991 roku. Warszawski koncert składał się z najważniejszych i najbardziej lubianych przez publiczność utworów zespołu.

Zespół TSA zagrał w Stodole

W niedzielny wieczór na scenie warszawskiej Stodoły gościła grupa TSA - klasyka polskiego heavy metalu. Fani znowu mogli słuchać i oglądać Marka Kapłona (na perkusji), Stefana Machela (na gitarze), Janusza Niekrasza (na basie), Andrzeja Nowaka (na gitarze) i Marka Piekarczyka (z mikrofonem).

Zespół Xxanaxx wystąpił w Stodole

W ramach FRWD TOUR w warszawskiej stodole zagrał Xxanaxx. Duet Klaudii Szafrańskiej i Michała Wasilewskiego tym razem na scenie pojawił się ze wsparciem gości. Widownia mogła, między innymi, usłyszeć zaśpiewaną z Katarzyną Nosowską piosenkę "Cisza, ja i czas" z repertuaru Hey.