Grzegorz Rogowski

Krynica jak zwykle we wrześniu zaprasza biegaczy

Przed nami już tylko finał, zwycięzców poznamy podczas 10. TAURON Festiwalu Biegowego. Jego jubileuszowa edycja startuje 6 września w Krynicy-Zdroju.

Festiwal Biegowy w Krynicy. Bieg po oddech

W niedzielę na pięciokilometrowej trasie w Zakopanem biegało blisko 800 osób. Impreza jest w programie Ligi Festiwalu Biegowego w Krynicy.

Nocne bieganie w Skarżysku-Kamiennej

Rozświetlona trasa, pokazy fajerwerków, a przede wszystkim komfortowe warunki do rywalizacji. To wyróżnik biegów nocnych, które zdobywają kolejnych sympatyków.

28. Bieg Powstania Warszawskiego. We wrześniu w Krynicy Mila Niepodległości

Pomimo ogromnego upału w biegu uczestniczyło w stolicy ponad 11 tysięcy osób. Impreza jest jednym z najważniejszych wydarzeń Ligi Festiwalu Biegowego.

Ponad 600 osób wzięło udział w 2. Biegu po Oddech w Krynicy

Mimo deszczu ponad 600 osób wzięło udział w 2. Biegu po Oddech, dokładając swoją cegiełkę wsparcia dla Polskiego Towarzystwa Walki z Mukowiscydozą (PTWM).

Kenijczycy z innej gliny

Zziębnięci, przemoczeni, ale zadowoleni – ponad 450 osób wzięło udział w Półmaratonie Wtórpol, który jest częścią Ligi Festiwalu Biegowego.

Kim jest ostatnia statystka z „Zapomnianej melodii”

Są takie filmy, które nigdy się nie zestarzeją. Przykryje je kurz, nazwiska aktorów będą mówiły nam coraz mniej, ale ich dowcip będzie nadal bawił, a magiczny świat przedwojennej Warszawy nadawał im coraz mocniejszą, nostalgiczną nutę.

Patriotyczne emocje biegaczy i kibiców

Blisko 11 tys. osób z całej Polski i zagranicy stanęło na starcie 27. Biegu Powstania Warszawskiego, jednej z największych rund Ligi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju.

27. Bieg po Plaży w Jarosławcu: Przeszkadzał wiatr na plaży

27. Bieg po Plaży w Jarosławcu, jedną z najważniejszych rund Ligi Festiwalu Biegowego w Krynicy-Zdroju, wygrali Ukrainiec Roman Romanienko i Polka Ewelina Paprocka.

W Zakopanem biegli na rzecz mukowiscydozy

Ponad pół tysiąca osób wzięło udział w „Biegu o oddech", imprezie charytatywnej w Zakopanem.