fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kamil Kołsut

Euro 2020

Czy Robert Lewandowski nam pomoże?

Robert Lewandowski po meczu ze Słowacją

Ten turniej to szansa, żeby Robert Lewandowski wreszcie został dla drużyny narodowej kimś więcej niż królem eliminacji. Tylko wtedy usiądzie przy jednym stole z Cristiano Ronaldo.

Plus Minus

Telewizor w sporcie już nie rządzi

Szef Liverpoolu Peter Moore stwierdził kilka lat temu, że Manchester United może być najgroźniejszym rywalem na boisku, ale o uwagę młodego widza jego klub będzie raczej...

Lekkoatletyka

Niech żyje nam rezerwa

Zwycięska, polska sztafeta 4x400 metrów - Natalia Kaczmarek, Justyna Święty-Ersetic, Małgorzata Hołub-Kowalik i Kornelia Lesiewicz.

Polacy wygrali na Stadionie Śląskim w Chorzowie drużynowe mistrzostwa Europy, choć na starcie zabrakło naszych największych gwiazd.

Siatkówka

Psychiatra niepotrzebny

Trener siatkarzy Vital Heynen o wyzwaniach, jakie czekają w Lidze Narodów, kadrze na igrzyska w Tokio oraz swojej przyszłości z reprezentacją Polski.

Lekkoatletyka

Polacy bez gwiazd z plakatu

Marcin Lewandowski

Lekkoatleci wracają na Stadion Śląski, żeby w sobotę i niedzielę walczyć o drużynowe mistrzostwo Europy. Startuje osiem zespołów, tytułu bronią Polacy.

Lekkoatletyka

Diamentowa Liga: wyrzucony młot

Paweł Fajdek

Startuje cykl mityngów Diamentowej Ligi z pulą nagród w wysokości 7 mln dolarów. To dla lekkoatletów najlepsza okazja do zarobku w dobie koronawirusa. Młociarze jednak nie...

Piłka nożna

Bajka z północy

OSC Lille wygrywa z Paris-Saint Germain wyścig o mistrzostwo Francji, choć w ciągu dwóch lat sprzedało piłkarzy za ćwierć miliarda euro i buduje skład z wychowanków stołecznego...

Inne sporty

Każda jest inna

Drużyna polskich szpadzistek (od lewej): Renata Knapik-Miazga, Aleksandra Jarecka, Magdalena Piekarska-Twardochel i Ewa Trzebińska

Szermierka długo była podczas igrzysk polską dumą. Do Tokio z szansami na medale polecą głównie szpadzistki. Oprócz nich są raczej smutki.

Szermierka
REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA