fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Kamil Kołsut

Piłka nożna

Przetarg na Norwega

Przyszłość Erlinga Haalanda to dziś najważniejsza transferowa saga piłkarskiego świata. Nic dziwnego, skoro pilotuje jej superagent Mino Raiola.

Lekkoatletyka

Gwiazdy na Stadionie Śląskim

650 zawodników z 36 reprezentacji przyjedzie za dwa tygodnie do Chorzowa, żeby podczas World Athletics Relays walczyć o kwalifikację na igrzyska olimpijskie w Tokio.

Tokio 2020

Sztafeta kwitnącej wiśni

Start sztafety z ogniem olimpijskim pokazał, czego możemy się spodziewać podczas igrzysk w Tokio, których koszt przekroczył już dwukrotnie planowany budżet.

Piłka nożna

Nie bić głową w sufit

Jakub Moder, podobnie jak Marek Citko i Jerzy Brzęczek, strzelił na Wembley gola, który nie dał jednak Polakom punktów

Paulo Sousa zafundował kibicom i zawodnikom reprezentacji Polski terapię szokową. Teraz sami piłkarze muszą uwierzyć, że to właściwa droga do celu.

Plus Minus

Igrzyska dyktatorów

Mnożą się protesty przeciwko organizacji w przyszłym roku zimowych igrzysk olimpijskich w Pekinie i piłkarskiego mundialu w Katarze. Bojkotu raczej nie będzie, ale pokolenie...

Piłka nożna

Cudu nie było

Polacy w meczu z Anglikami umieli się podnieść i odrobić straty, ale przegrali 1:2. Mecz na Wembley nie przyniósł drużynie Paulo Sousy ani chwały, ani wstydu.

Anglia - Polska

Piłka nożna

Potrzeba zuchwałości

Paulo Sousa staje przed najtrudniejszym zadaniem w trenerskiej karierze

Początek pracy Paulo Sousy to eksperyment większy, niż mógł on się spodziewać. W środę o 20.45 mecz na Wembley. Grzegorz Krychowiak bez koronawirusa

Anglia - Polska

Kolarstwo

Lista grzechów rośnie

Chris Froome (czarna koszulka) i Bradley Wiggins mogli legalnie używać zakazanych kortykosteroidów

Doktor Richard Freeman zamówił testosteron do ośrodka, w którym pracował z brytyjskimi kolarzami. To rodzi kolejne pytania o wielkie sukcesy zespołu Sky.

Lekkoatletyka

Polska szkoła średnia

Patryk Dobek i Mateusz Borkowski pokonali na bieżni w Toruniu m.in. Adama Kszczota

Płotkarz Patryk Dobek ograł asów biegu na 800 metrów i zdobył jedyne polskie złoto mistrzostw Europy w Toruniu. Ten dystans to od lat nasza specjalność.

Lekkoatletyka

Paweł Wojciechowski ciągle śpi

Paweł Wojciechowski nie awansował do finału konkursu skoku o tyczce na halowych mistrzostwach Europy. Mistrz świata z Daegu (2011) wciąż nie może się obudzić i szuka formy przed...

Mistrzostwa Europy
REKLAMA
Example Alt
e-Wydanie
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA: automatycznie wyświetlimy artykuł za 15 sekund.
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA