fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Z 7islands jedziesz i jesz

Filip Frydrykiewicz
Biuro podróży 7islands wprowadziło nową formę wyżywienia, jakie można dokupić do wycieczki – bony na posiłki w restauracjach i tawernach

7island specjalizuje się w organizowaniu wyjazdów do Grecji i na Majorkę. W ofercie ma cztery greckie wyspy: Kretę, Rodos, Zakintos i Kos. I właśnie na tej ostatniej proponuje klientom nowe połączenie – noclegi i śniadania w hotelu, a obiady lub obiadokolacje w tawernie.

- Zauważyliśmy, że wśród naszych klientów są zwolennicy aktywnego sposobu spędzania wolnego czasu – wyjaśnia prezes 7islands Michał Głowa. - Często rezygnują oni z pakietu „pełny rozrywek hotel + wyżywienie all inclusive" na rzecz hotelu kameralnego, będącego dobrą bazą wypadową do zwiedzania. To właśnie dla nich stworzyliśmy pakiet „jedź i jedz".

Za 390 złotych (najniższa cena) turysta dostaje ważny przez tydzień karnet do wskazanych 16 restauracji i tawern. Może w nich zjeść w tym czasie siedem posiłków złożonych z trzech dań: przystawki, dania głównego, deseru oraz z napoju w postaci wina lub piwa i szklanki wody. Na razie taki bon można wykupić jedynie do noclegu w hotelu Silver Beach na Kosie. W hotelu są w cenie zagwarantowane śniadania.

- Jedź i jedz to nasza nowość w sezonie lato 2017. Daje możliwość zjedzenia rano śniadania w hotelu oraz drugiego posiłku, obiadu lub kolacji, w jednej z 16 restauracji rozsianych po całej wyspie. Dzięki temu turysta ma swobodę poruszania się po niej, nie musi wracać do hotelu na określoną godzinę posiłku, jednocześnie może skosztować lokalnych specjałów. Zróżnicowana oferta gastronomiczna wybranych przez nas restauracji i tawern gwarantuje prawdziwą ucztę dla podniebienia, inną każdego dnia – zapewnia Głowa.

Chęć dokupienia pakietu należy zgłosić podczas dokonywania rezerwacji. Po wylądowaniu na Kos rezydent 7islands przekaże turyście voucher „jedź i jedz" i da mu listę restauracji i tawern współpracujących z touroperatorem w ramach pakietu.

- Oferta „jedź i jedz" w wakacje 2017 roku obowiązywać będzie tylko na Kosie. Jeśli jednak pomysł spodoba się naszym klientom, będziemy starać się go rozszerzyć na inne wyspy – dodaje menedżer.

W biurze podróży 7islands do końca grudnia trwa promocja „Mikołaj w 7milowych butach...". W jej ramach klienci mogą skorzystać z rabatów dla dzieci do 14 roku życia oraz otrzymują zniżkę 300 zł na drugą z kolei rezerwację w sezonie lato 2017. Również turyści, którzy uzyskali w czasie wcześniejszych promocji vouchery wydane przez 7islands, mogą je zrealizować w terminie ich ważności - informuje organizator.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA