fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Artur Godlewski na czele sprzedaży w Mouzenidisie

Artur Godlewski awansował z przedstawiciela regionalnego na kierownika
Archiwum prywatne
Artur Godlewski, dotychczasowy przedstawiciel regionalny, z początkiem pażdziernika obejmie stanowisko kierownika sieci sprzedaży w Mouzenidis Travel Polska

Godlewski zastąpi Artura Reznera, który przechodzi w tym samym czasie do biura podróży Neckermann Podróże na dyrektora sprzedaży ("Artur Rezner pokieruje sprzedażą w Neckermannie"). Godlewski w poprzednich latach pracował dla takich takich touroperatorów jak TUI czy Net Holiday. "Od wielu lat zajmuje się sprzedażą, zna doskonale produkt Mouzenidisa i będzie nadal służył agentom wsparciem" - czytamy w komunikacie biura podróży.

- Artur sprawdził się świetnie jako przedstawiciel regionalny. Rozumie potrzeby agentów i zna się bardzo dobrze na charakterystyce naszego produktu, wierzymy że jako kierownik sieci sprzedaży jeszcze mocniej zwiększy naszą obecność w biurach agencyjnych – mówi dyrektor generalny Mouzenidis Travel Georgios Vafidis.

Do zadań Godlewskiego należeć będzie zarządzanie sprzedażą agencyjną, w tym w biurach partnerskich, a także sprzedażą przez internet i infolinię.

Mouzenidis Travel Polska jest jedną z wielu spółek turystycznych greckiego holdingu Mouzenidis Group. W Polsce działa od 2016 roku. Specjalizuje się w produkcie greckim, ale w tym roku wprowadził do oferty dwa kierunki narciarskie - Bułgarię i Gruzję, a na przyszły sezon letni także wyjazdy na Cypr i do Gruzji ("Mouzenidis sięga poza Grecję").

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA