fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Exim Tours: Więcej egzotyki w pakietach

Materiały promocyjne
Tajlandia, Mauritius, Jamajka i Malediwy to egzotyczne nowości w letniej ofercie Exim Tours. Nowe kierunki są w sprzedaży jako wycieczki pakietowane

Klienci touroperatora mogą wybierać spośród 18 nowych hoteli w Tajlandii, 14 obiektów na Seszelach, 23 na Mauritiusie, 11 na Jamajce i 5 hoteli sieci Willa Hotels na Malediwach. Większość egzotycznych nowości to oferty pakietowane, z transportem samolotem rejsowym, najczęściej linii Emirates.

Touroperator rozszerza też wybór regionów w krajach, które już wcześniej były dostępne w jego ofercie. Tak jest choćby w przypadku Zjednoczonych Emiratów Arabskich, gdzie można wybierać pomiędzy Dubajem, Ras al-Chajmą, Fudżarą, Adżmanem i Umm al-Kajwajn. W ofercie ma się wkrótce pojawić także Abu Zabi.

- Nowości wprowadzamy stopniowo, bo jesteśmy w trakcie zmiany silników strony internetowej – wyjaśnia Monika Hajduk, specjalista ds. marketingu w Exim Tours. - Mając już w ofercie jakiś kraj, cały czas staramy się poszerzyć dostępną w nim bazę noclegową – dodaje.

Jak opisuje, Exim coraz bardziej stawia na wycieczki pakietowane i transport samolotami rejsowymi, a to pozwala mu na dodawanie coraz to nowych kierunków. Touroperator korzysta także z usług m.in. Air France, KLM, LOT i Lufthansy. Do bliższych krajów już od zeszłego roku jego klienci mogą polecieć tanimi liniami – Wizz Airem, Ryanairem, Norwegianem i Aerofłotem. - Najczęściej rezerwują podróże do Hiszpanii kontynentalnej, na Wyspy Kanaryjskie i na Malta – opisuje Hajduk. I dodaje, że mimo niedużego zainteresowania, biuro podróży wciąż utrzymuje też loty czarterowe do Egiptu i Turcji.

Źródło: turystyka.rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA