fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Neckermann: Poza sezonem starsi wypoczną taniej

materiały prasowe
Biuro podróży Neckermann uruchamia Klub Seniora 55+ i obiecuje starszym klientom tańszy wypoczynek w Bułgarii, na Krecie, Rodos i Korfu

Neckermann Podróże rusza z programem dla seniorów. W ramach Klubu Seniora 55+ podróżni, którzy ukończyli 55 lat, i osoby im towarzyszące (w dowolnym wieku), mogą wyjechać na tańsze wakacje.

Oferta obejmuje wyjazdy do Bułgarii i na wyspy greckie: Kretę, Rodos i Korfu. Wyloty od końca kwietnia do połowy czerwca i od połowy września do początku października. Klienci będą mogli lecieć na wakacje z Warszawy i Katowic, a na Kretę także z Gdańska i z Poznania.

Tygodniowe wakacje all inclusive to koszt od 1349 złotych za osobę. Cena pakietu oprócz standardowych świadczeń, takich jak przelot, transfery, zakwaterowanie czy wyżywienie (all inclusive lub 3 posiłki z napojami), zawiera ubezpieczenie, program animacyjny i opiekę w języku polskim. W cenę imprezy wliczona jest też wycieczka krajoznawcza.

Neckermann już kilka lat temu realizował, we współpracy z hiszpańskim rządem, specjalny program wyjazdów dla seniorów, współfinansowany przez Unię Europejską.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA