fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

Rafał Buczak odpowiada za sprzedaż w My Travel

Rafał Buczak przychodzi z doświadczeniem w pracy w firmach turystycznych i ubezpieczeniowych
materiały prasowe
Rafał Buczak, były dyrektor sprzedaży w Neckermannie, ostatnio związany z branżą ubezpieczeniową, objął stanowisko dyrektora sprzedaży w sieci agencyjnej My Travel

Rafał Buczak pracuje w turystyce 19 lat. Doświadczenie zdobywał w Polsce i w Niemczech (w Thomasie Cooku), był między innymi dyrektorem sprzedaży biura podroży Neckermann Polska (2011 - 2014) i polskiego oddziału firmy ubezpieczeniowej HanseMerkur (2014 - 2018), które wprowadzał na polski rynek. Ostatnio krótko pracował dla innej firmy ubezpieczeniowej - Europ Assistance.

Pracę w My Travel zaproponował mu prezes spółki Damian Ozga. - Z Rafałem współpracowaliśmy kiedy kierował HanseMerkur - opowiada Ozga. - Sprzedawaliśmy ich ubezpieczenia podróżne i Rafał ujął mnie tym, że nie siedział za biurkiem, ale sam jeździł do naszych franczyzobiorców i szkolił ich z tych produktów. Jest bardzo energiczny, ma duże doświadczenie, zna środowisko agentów turystycznych. Występował już w roli menedżera touroperatora i menedżera firm ubezpieczeniowych. Teraz czeka go nowe zadanie - praca w sieci agencyjnej.

Buczak będzie odpowiadał za utrzymywanie relacji z franczyzobiorcami My Travel i koordynowanie pracy czterech przedstawicieli regionalnych. Do jego zadań będzie należało też prowadzenie rekrutacji, szkoleń i promocji. Prezes Ozga nie ukrywa, że liczy, że nowy dyrektor spowoduje poprawę sprzedaży w salonach My Travel - tak ofert biur podróży, jak i ubezpieczeń. Na początek ma zrobić audyt sieci i przygotować plany sprzedażowe na przyszły rok.

My Travel ma 105 salonów w całej Polsce, a do końca roku zamierza otworzyć jeszcze kilka. W tym roku "oddał" (zmieniły markę) już 23 sklepy Wakacjom.pl, spółce która stała się właścicielem My Travel w maju.

Wcześniej sprzedażą w My Travel kierowała Alina Dybaś, która przeszła we wrześniu do biura podróży Premio Travel.

- Bardzo się cieszę z powrotu po 4 latach do turystyki - mówi sam Buczak, cytowany w komunikacie Wakacji.pl. - Praca w ubezpieczeniach turystycznych pozwoliła mi poszerzyć kompetencje zawodowe. Z uwagą śledziłem rozwój My Travel w ostatnich 10 latach, współpracowałem z Damianem i jego zespołem od samego początku działalności spółki. Doceniam ogromny sukces My Travel z pełnym przekonaniem odpowiedziałem więc na propozycję objęcia stanowiska w tej firmie. Przed nami czas pełen wyzwań, ciężkiej pracy, ale także, czego jestem pewien, wielu sukcesów.

Rafał Buczak to pasjonat piłki nożnej i historii, w tym rekonstrukcji historycznych i turystyki historyczno-militarnej.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA