fbTrack
REKLAMA
REKLAMA

Biura podróży

TUI poleca wakacyjne domy w Polsce

fot. tui-ferienhaus.de
Materiały promocyjne
Polska to jeden z kierunków turystycznych szczególnie polecanych przez ekspertów niemieckiego biura podróży TUI. Chodzi o domy i mieszkania wakacyjne, które niemieccy turyści mogą wynająć nad polskim morzem

Serwis tui-ferienhaus.de zaprezentował się w nowej odsłonie. Teraz pokazuje oferty w 19 krajach europejskich i w Stanach Zjednoczonych w przejrzystszej i elegantszej formie. Jako miejsce szczególnie polecane, także z uwagi na jeszcze stosunkowo niewielką popularność, wskazuje Polskę, a konkretnie wybrzeże Morza Bałtyckiego.

Eksperci TUI chwalą białe, piaszczyste plaże, nieopodal których można wynająć zarówno domy o podstawowym standardzie, jak i dobrze wyposażone apartamenty. Turyści mogą zamieszkać zarówno w obiektach kempingowych i w gospodarstwach agroturystycznych, jak i wynająć nowoczesny apartament, elegancką willę lub domek na wodzie w Mielnie. Ceny zaczynają się od 169 euro za lokal na tydzień dla dwóch osób. Wśród innych polecanych kierunków są Islandia, Niemcy, Włochy i Hiszpania, a także Szwecja, Holandia i Chorwacja.

W nowej wersji serwisu pojawiły się nie tylko dokładniejsze opisy obiektów, ale także wskazówki doradców TUI odnośnie możliwości spędzania wolnego czasu. Portal został unowocześniony, by można było z niego korzystać na urządzeniach mobilnych.

Źródło: rp.pl
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
NAJNOWSZE Z RP.PL
REKLAMA
REKLAMA