Michał Zichlarz

Australijczycy przegrali 1:2, ale postawili się Argentynie

Argentyńczycy zagrają w ćwierćfinale z Holandią, po tym jak nie bez problemów ograli Australię, która szczególne w końcówce dała się we znaki jednemu z faworytów MŚ.

Mundial w Katarze. Kamerun lepszy od Brazylii

Duża niespodzianka na zakończenie grupowych gier mundialu. Mający już zagwarantowany awans Brazylijczycy w rezerwowym składzie przegrali 0:1 z Kamerunem, któremu to zwycięstwo nic nie dało.

Urugwaj wygrywa 2:0 z Ghaną i obie drużyny odpadają

Jak 12 lat temu tak i teraz w starciu Ghany z Urugwajem decydujący był niewykorzystany karny. Urugwajczycy ponownie wygrali, ale było to pyrrusowe zwycięstwo.

Mundial w Katarze. Pożegnanie z „Czerwonymi diabłami”

Drugi zespół w rankingu FIFA i jeden z faworytów mundialu w Katarze reprezentacja Belgii, po bezbramkowym remisie z Chorwacją żegna się z turniejem.

Argentyńskie zdziwienie grą Polaków

Dziesiątki dziennikarzy czekały w mix zonie czyli w miejscu, gdzie rozmawia się z piłkarzami, na zawodników po meczu Argentyna – Polska. Pierwszym który się tam pojawił, był Krzysztof Piątek. Było to o godzinie 0:10 miejscowego czasu. Piątek krótko porozmawiał z dziennikarzami i został odprowadzony przez rzecznika prasowego i menedżera naszej kadry Jakuba Kwiatkowskiego.

Mundial w Katarze. Awans mistrza Afryki

Senegal po zażartym meczu wygrywa z Ekwadorem 2:1 i melduje się w drugiej rundzie MŚ.

Kamerun - Serbia 3:3. Grad bramek i awantura o bramkarza

Grad bramek w starciu Kamerunu z Serbią. Skończyło się na remisie. Przed meczem „Nieposkromione Lwy” osłabiły się same.

Wojciech Szczęsny: W skali 1-10 swój występ oceniam na 4,5

- Rzutów karnych nie bronię intuicją i nie zgaduję rogu, gdzie piłkarz strzela tylko analizuję rzuty karne i w ten sposób się do nich przygotowuję - powiedział po meczu z Arabią Saudyjską Wojciech Szczęsny.

Kostaryka dalej jest w grze

Na mundialu w Katarze wszystko jest możliwe! Rozbita porażką 0:7 z Hiszpanią reprezentacja Kostaryki niespodziewanie pokonała Japonię, która kilka dni wcześniej ograła przecież Niemców.