Michał Zichlarz

Ekstraklasa. Górnik Zabrze zgubił rytm. "Musimy wziąć się w garść"

Górnik Zabrze łapał już wiatr w żagle, ale na ostatniej prostej ligowej jesieni zgubił rytm. Zespół sunie w dół tabeli, a piłkarze są wkurzeni.

Polska - Łotwa. Nowe twarze w kadrze. Kim są Bartłomiej Wdowik i Marcin Bułka

Mecz towarzyski Polska - Łotwa (wtorek, 20.45) jest szansą na debiut w reprezentacji Polski dla kilku zawodników. Nowe twarze w drużynie narodowej to Marcin Bułka, Bartłomiej Wdowik i Karol Struski.

Polska - Czechy. Brutalna recenzja gry kadry. Jest apel o zmianę stadionu

- Jest niesamowita niemoc, kiedy nasi piłkarze zakładają koszulki reprezentacji i wybiegają na PGE Narodowy. Może trzeba po prostu zagrać na Stadionie Śląskim?- pyta były reprezentant Polski, a dziś ekspert telewizyjny Andrzej Niedzielan.

Polska - Czechy. Werner Liczka: Straciliście twarz

- Polska oraz Czechy są na dnie i czekają na windę. Stawka meczu to więcej niż trzy punkty - mówi były szkoleniowiec polskich klubów i szef Unii Czeskich Trenerów Werner Liczka.

Polska - Czechy. Daniel Rygel: Los trenera zależy od awansu

- Jest wśród kibiców wiara, bo nasz zespół jest mocny, choć nie zawsze idzie mu tak, jakby się oczekiwało - mówi przed meczem Polska - Czechy (piątek, 20.45) były piłkarz Odry Wodzisław, a dziś trener młodzieży Banika Ostrawa Daniel Rygel.

Jan Urban ma problem. Górnik Zabrze walczy z urazami

Jan Urban przed poniedziałkowym meczem PKO BP Ekstraklasy z Cracovią ma spore problemy. Kontuzjowani są ważni piłkarze Górnika Zabrze: Lukas Podolski, Erik Janża i Dani Pacheco.

Raków Częstochowa zaczyna kolejny maraton. Teraz Sporting Lizbona

Raków Częstochowa w czwartek gra ze Sportingiem Lizbona w Lidze Konferencji Europy. Mistrzowie Polski muszą jak najszybciej zapomnieć o porażce z Górnikiem Zabrze (1:2), w której swój udział miał trener Dawid Szwarga.

Henryk Kasperczak: Karuzela z selekcjonerami to katastrofa

- Nie rozumie się u nas jednego: jeżeli trener jest odpowiedzialny, to trzeba mu zaufać i pomóc, a nie podważać autorytet - mówi medalista mistrzostw świata i igrzysk olimpijskich oraz selekcjoner kilku afrykańskich reprezentacji Henryk Kasperczak.

Mołdawia pisze historię w eliminacjach Euro 2024. Polacy podali jej rękę

Mołdawianie jeszcze nigdy nie zagrali na piłkarskich mistrzostwach Europy, ani w żadnym innym międzynarodowym turnieju. Teraz może się to zmienić - także dzięki reprezentacji Polski.

Polska - Mołdawia. Jakub Kamiński: Duży zawód i wstyd

- Czujemy duży zawód i wstyd, bo każdy wie, jak te eliminacje wyglądają. Otoczka nie jest zbyt dobra, ale musimy sobie z tym poradzić - mówi po meczu Polska - Mołdawia (1:1) skrzydłowy reprezentacji Polski Jakub Kamiński.