Opinie
Komentarze
Semka: Komisjo, musisz!
Wystarczyły trzy w miarę gładkie przesłuchania – Grzegorza Schetyny, Donalda Tuska i Jarosława Kaczyńskiego – by w obozie Platformy pojawiły się gromkie wołania, że kolejni zeznający nic nie wnoszą do sprawy, więc prace komisji hazardowej można już zakończyć.
aktualizacja 08-02-2010 23:17
Piotr Semka
Publicystyka
Kuczyński: Dzieła "wnuków Stalina"
Generał Jaruzelski nie był oprawcą ani zdrajcą. Był polskim politykiem czasów PRL i nie ZSRR, ale Polska stanowiła dla niego punkt odniesienia
aktualizacja 08-02-2010 18:47
Waldemar Kuczyński
Druga strona
Pijany jak Kalifornijczyk
Najbardziej pijanym miastem Stanów Zjednoczonych jest kalifornijskie Fresno. Najbardziej trzeźwi są mieszkańcy Bostonu.
aktualizacja 08-02-2010 11:13
i.t.
Oświata i edukacja
Uwolnić zerówki od sześciolatków
Co może zrobić władza, jeśli sprzeciw wobec zarządzeń naraża ją na śmieszność? Najprostszym sposobem jest wycofanie się z głupich przepisów.
aktualizacja 08-02-2010 04:20
Karolina i Tomasz Elbanowscy
Opinie
Nie tylko dla Żydów
Wystarczy zajrzeć do najnowszego numeru dwumiesięcznika „Midrasz”, aby się przekonać, że twierdzenie – które tyle razy słyszałem w Izraelu – iż Polska to tylko wielki żydowski cmentarz, jest bzdurą.
aktualizacja 08-02-2010 03:07
Piotr Zychowicz
KOMENTARZ RYSUNKOWY
Komentuje Andrzej Krauze