Używamy plików cookies, by ułatwić korzystanie z naszych serwisów.
Jeśli nie chcesz, by pliki cookies były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia swojej przeglądarki.

REKLAMA
23-04-2014 mm

Kwiatkowski: NIK zbada sprawę spotu za 7 mln zł

Suma jest oczywiście wysoka, ale nie wiem, co się na nią złożyło, dlatego nie chciałbym wypowiadać opinii, czy kwota jest adekwatna do tego, co zrobiono, czy nie - powiedział w Polskim Radiu prezes Najwyższej Izby Kontroli Krzysztof Kwiatkowski.

23-04-2014

Lista 500. Oto największe polskie firmy!

Po raz 16 „Rzeczpospolita” ogłosiła ranking największych polskich firm. Zobacz relację z gali!

23-04-2014 blik

Powiadomił o bombie w szkole w Ełku. Wpadł na Okęciu

Za spowodowanie fałszywego alarmu bombowego odpowie 31-letni Adam S. z Ełku. Mężczyzna zadzwonił do jednej ze szkół, bo chciał by jego koleżanka miała wolny dzień.

23-04-2014 osk

Kidawa-Błońska: Rząd ma obowiązek promować Unię. Taki jest wymóg

Co roku w maju organizowane są spoty, imprezy promujące ideę Unii Europejskiej. Każdy polski rząd ma obowiązek takie działania przygotować - tłumaczy emisję wideoklipu z piosenką "Hey Jude" rzecznik rządu

23-04-2014 pmaj

Będzie nowa ekspertyza w sprawie smoleńskiej brzozy

Wojskowa prokuratura chce ustalić skąd w brzozie, na której Tu-154M miał stracić skrzydło, znalazł się stop metalu, którego w samolocie być nie powinno

23-04-2014 blik

Więcej zgłoszeń o nielegalnych treściach w sieci

Prawie dwa tys. zgłoszeń dotyczących zamieszczania i rozpowszechniania nielegalnych treści w Internecie trafiło w I kwartale do zespołu Dyżurnet.pl – informuje NASK. Wzrasta liczba zgłoszeń o materiałach pedofilskich w sieci.

23-04-2014 mm

Rozpoczął się egzamin gimnazjalny

Blisko 380 tys. uczniów III klas gimnazjów w całym kraju przystąpiło po godzinie 9 do egzaminu, który ma sprawdzić ich wiedzę humanistyczną. Jutro uczniowie będą pisać egzamin z wiedzy matematyczno-przyrodniczej, a w piątek - test z języka obcego.

23-04-2014 osk

Wałęsa: Oddawaliśmy majątek za darmo. Czas się nim podzielić

Prywatyzacja wyglądała czasem tak, że oddawaliśmy majątek narodowy za darmo. Teraz ci, którzy się na tym dorobili, powinni się podzielić - uważa Lech Wałęsa

23-04-2014 mm

PiS złoży wniosek do PKW ws. spotu na 10-lecie Polski w UE

Rządowy spot z okazji 10-lecia Polski w UE to wrzucenie 7 mln zł z publicznych środków w kampanię wyborczą do PE – powiedział w programie „Jeden na jeden” w TVN24 Joachim Brudziński z PiS.

23-04-2014 mm

Rusza proces Sławomira Nowaka

Przed warszawskim sądem rozpocznie się dziś proces byłego ministra transportu Sławomira Nowaka - informuje Polskie Radio. Nowak jest oskarżony o złożenie pięciu nieprawdziwych oświadczeń majątkowych.

Poprzednia
1 2 3 4 5 6 7 ...30
Najczęściej czytane
Z ostatniej chwili
Najlepiej oceniane
Tu nas znajdziesz: DO GÓRY

common