Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Telewizja

Wieści z planu "Gry o Tron": Kogo spotka Jon Snow?

Twitter
W internecie pojawiły się zdjęcia z planu "Gry o tron" wykonane przez - jak pisze "The Independent" - "wœcibskiego fotografa".

Scenariusz ósmego, ostatniego sezonu "Gry o tron" utrzymywany jest w tajemnicy i jak dotšd nie pojawiło się zbyt wiele przecieków co do fabuły finałowego sezonu bijšcego rekordy popularnoœci serialu.

 

Po tym jak scenariusze odcinków poprzedniego sezonu, jak również same odcinki, wyciekały do sieci przed ich premierš, teraz HBO pilniej strzeże tajemnic produkcji. Stacja ma nawet nakręcić kilka zakończeń serialu, tak aby nikt nie wiedział jak naprawdę zakończy się saga.

Teraz jednak w sieci pojawiły się zdjęcia, które uchylajš ršbka tajemnicy i zdradzajš, że w ósmym sezonie dojdzie do ponownego spotkania dwóch serialowych przyjaciół - Jona Snow (w tej roli Kit Harrington) oraz Samwella Tarly'ego (John Bradley). Serialowi przyjaciele rozstali się kilka sezonów temu.

Co ciekawe zdjęcia, na których widać obydwu aktorów, pochodzš z Chorwacji, co wskazywałoby, że przyjaciele spotkajš się w Królewskiej Przystani - stolicy krainy Westeros, w której rozgrywa się akcja.

Premierę sezonu ósmego zaplanowano na pierwszš połowę 2019 roku.

ródło: The Independent

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL