Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Film

Comic-Con Epizod V: Fani kontratakujš w kinach

„Comic-Con Epizod V: Fani kontratakujš"
Gutek Film
Jutro na ekrany wybranych kin w Polsce wejdzie film Morgana Spurlocka, twórcy słynnego „Super Size Me", opowiadajšcy o jednym z największych na œwiecie festiwali popkultury.
Dla naszych czytelników mamy zaproszenia na „Comic-Con Epizod V: Fani kontratakujš" do warszawskiego kina Muranów. Szczegóły konkursu. O miejscu gdzie lord Darth Vader przytula się ze Spider-Manem, gdzie Batman przechadza się obok Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa, a postaci z gier wideo kupujš komiksy na oczach zachwyconych fanów. Tym miejscem jest Comic-Con w San Diego, gdzie raz do roku bije serce całego amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. „Comic-Con Epizod V: Fani kontratakujš" premierowo pojawi się w 5 miastach w Polsce, a ci z widzów, którzy podczas pierwszego weekendu przyjdš do kina przebrani za ulubione postaci z filmów, komiksów, gier, seriali, czy ksišżek mogš liczyć na nagrody. Pierwszych 10 przebranych osób podczas każdego seansu będzie mogło kupić bilet za połowę ceny. Ci, którzy przyœlš do Gutek Film zdjęcie z kina w przebraniu majš dodatkowo szansę na nagrody - komiksy i filmy na DVD.
Zdjęcia można wysyłać do końca listopada na adres szymon@kultura.com.pl „Comic-Con Epizod V: Fani kontratakujš" portretuje ten kulturowy fenomen, œledzšc losy pięciu uczestników tej imprezy, który wybierajš się do San Diego, by zrealizować swoje marzenia. Ale w filmie pojawiajš się także wielkie gwiazdy popkultury, których życie zmienił Comic-Con, a oni zmienili współczesnš rozrywkę. Wœród nich m.in. Stan Lee (twórca Spider-Mana), Joss Whedon („Firefly", „Avengers"), Frank Miller („Sin City", „300"), Kevin Smith („Clerks. Sprzedawcy"), Matt Groening („Simpsonowie"), Seth Rogen („Wpadka"), Eli Roth („Hostel", „Bękarty wojny") i wielu innych. Lista kin, w których premierowo będzie grany „Comic-Con Epizod V: Fani kontratakujš": Kino Luna (Warszawa) Kino Wisła (Warszawa) Kino Pod Baranami (Kraków) Kino Kika (Kraków) Kino Pionier (Szczecin) Kino Nowe Horyzonty (Wrocław) Kino Œwiatowid (Katowice).
ródło:

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL