Prenumerata 2018 już w sprzedaży - SPRAWDŹ!

Film

Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują w kinach

„Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują"
Gutek Film
Jutro na ekrany wybranych kin w Polsce wejdzie film Morgana Spurlocka, twórcy słynnego „Super Size Me", opowiadający o jednym z największych na świecie festiwali popkultury.
Dla naszych czytelników mamy zaproszenia na „Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują" do warszawskiego kina Muranów. Szczegóły konkursu. O miejscu gdzie lord Darth Vader przytula się ze Spider-Manem, gdzie Batman przechadza się obok Sylvestra Stallone'a i Bruce'a Willisa, a postaci z gier wideo kupują komiksy na oczach zachwyconych fanów. Tym miejscem jest Comic-Con w San Diego, gdzie raz do roku bije serce całego amerykańskiego przemysłu rozrywkowego. „Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują" premierowo pojawi się w 5 miastach w Polsce, a ci z widzów, którzy podczas pierwszego weekendu przyjdą do kina przebrani za ulubione postaci z filmów, komiksów, gier, seriali, czy książek mogą liczyć na nagrody. Pierwszych 10 przebranych osób podczas każdego seansu będzie mogło kupić bilet za połowę ceny. Ci, którzy przyślą do Gutek Film zdjęcie z kina w przebraniu mają dodatkowo szansę na nagrody - komiksy i filmy na DVD.
Zdjęcia można wysyłać do końca listopada na adres szymon@kultura.com.pl „Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują" portretuje ten kulturowy fenomen, śledząc losy pięciu uczestników tej imprezy, który wybierają się do San Diego, by zrealizować swoje marzenia. Ale w filmie pojawiają się także wielkie gwiazdy popkultury, których życie zmienił Comic-Con, a oni zmienili współczesną rozrywkę. Wśród nich m.in. Stan Lee (twórca Spider-Mana), Joss Whedon („Firefly", „Avengers"), Frank Miller („Sin City", „300"), Kevin Smith („Clerks. Sprzedawcy"), Matt Groening („Simpsonowie"), Seth Rogen („Wpadka"), Eli Roth („Hostel", „Bękarty wojny") i wielu innych. Lista kin, w których premierowo będzie grany „Comic-Con Epizod V: Fani kontratakują": Kino Luna (Warszawa) Kino Wisła (Warszawa) Kino Pod Baranami (Kraków) Kino Kika (Kraków) Kino Pionier (Szczecin) Kino Nowe Horyzonty (Wrocław) Kino Światowid (Katowice).
Źródło:

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL