O. Rydzyk na wybory z PiS?

aktualizacja: 29.06.2009, 06:54
O. Tadeusz Rydzyk
O. Tadeusz Rydzyk
Foto: Fotorzepa, MW Michał Walczak

Ruch Przełomu Narodowego – ugrupowanie założone przez prof. Jerzego Roberta Nowaka, historyka związanego z Radiem Maryja – chce wystartować w najbliższych wyborach samorządowych.

„Rz” jako pierwsza informowała, że w tej sprawie politycy PiS spotkają się z ludźmi kojarzonymi z o. Tadeuszem Rydzykiem. Do spotkania doszło podczas sobotniej Konferencji Klubów Patriotycznych w Bydgoszczy. Pojawił się na nim poseł Zbigniew Girzyński. Mimo zaproszeń nie przyjechali posłowie Arkadiusz Mularczyk i Andrzej Dera.
Profesor Nowak zadeklarował w Bydgoszczy wolę współpracy z partią Jarosława Kaczyńskiego. Nie wyklucza jej Joachim Brudziński, sekretarz generalny PiS.
Komentarz dnia
Żródło: Rzeczpospolita

Żadna część jak i całość utworów zawartych w dzienniku nie może być powielana i rozpowszechniana lub dalej rozpowszechniana w jakiejkolwiek formie i w jakikolwiek sposób (w tym także elektroniczny lub mechaniczny lub inny albo na wszelkich polach eksploatacji) włącznie z kopiowaniem, szeroko pojętę digitalizację, fotokopiowaniem lub kopiowaniem, w tym także zamieszczaniem w Internecie - bez pisemnej zgody Gremi Media SA. Jakiekolwiek użycie lub wykorzystanie utworów w całości lub w części bez zgody Gremi Media SA lub autorów z naruszeniem prawa jest zabronione pod groźbą kary i może być ścigane prawnie.

Rozpowszechnianie niniejszego artykułu możliwe jest tylko i wyłącznie zgodnie z postanowieniami "Regulaminu korzystania z artykułów prasowych" [Poprzednia wersja obowiązująca do 30.01.2017]. Formularz zamówienia można pobrać na stronie www.rp.pl/licencja.

POLECAMY

KOMENTARZE