Prenumerata 2018 ju˜ż w sprzedża˜y - SPRAWD˜!

Biura podróży

Cook zawiezie Brytyjczyków do Tunezji

Pixabay
Thomas Cook potwierdza ponowne włšczenie Tunezji do oferty w Wielkiej Brytanii. Pierwsze samoloty do Enfidhy polecš 13 lutego
Program będzie obejmował 3 loty tygodniowo do Enfidhy z Manchesteru, Londynu (Gatwick) i Birmingham. Pierwsze samoloty wystartujš 13 lutego, w kolejnych tygodniach do oferty dołšczane zaœ będš kolejne lotniska: od kwietnia Glasgow, a od maja Newcastle i port Londyn Stansted. Touroperator podjšł decyzję o ponownym włšczeniu Tunezji do oferty, gdy brytyjski rzšd zmienił treœć komunikatu dotyczšcego podróży do tego kraju. Zgodnie z obecnš rekomendacjš Brytyjczycy mogš odwiedzać już większoœć miejscowoœci znajdujšcych się w tym północnoafrykańskim państwie. Cook tłumaczy, że włšczenie wakacji w Tunezji do oferty wynikało też z dużego popytu. Kiedy w sierpniu 2017 roku kraj ponownie pojawił się w programie, miejsca w pierwszych trzech samolotach wyprzedały się w całoœci. Zimš organizator proponuje zakwaterowanie w jednym z 10 hoteli znajdujšcych się w Hammamecie, Hammamet-Yasmine i w Skanes. Latem liczba dostępnych obiektów wzroœnie do 14 i obejmie także wakacje w Mahdijji. Wœród nich znajdš się należšce do Thomasa Cooka Sentido Phenicia, SentidoLe Sultan i Sentido Aziza Beach Golf & Spa odpowiednie dla par, osób podróżujšcych solo i dla mniejszych rodzin.
– Tunezja od dziesištków lat jest popularnym kierunkiem wyjazdowym, a fakt, że nasze trzy pierwsze samoloty wyprzedały się w całoœci potwierdza, że klienci chcš tam jeŸdzić – mówi Chris Mottershead, dyrektor zarzšdzajšcy brytyjskim oddziałem Thomasa Cooka. Jako największe zalety kraju Mottershead wymienia długie, piaszczyste plaże, słońce przez cały rok, zabytki historyczne i pyszne lokalne jedzenie. Nie bez znaczenia jest według niego także dobry stosunek jakoœci do ceny. Jak przypomina, pobyt nie musi ograniczać się do wypoczynku na plaży. Klienci touroperatora mogš wybrać się na zwiedzanie pozostałoœci po Cesarstwie Rzymskim, m.in. Kartaginy czy amfiteatru w Al-Dżamm.
ródło: rp.pl

WIDEO KOMENTARZ

REDAKCJA POLECA

NAJNOWSZE Z RP.PL